Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve yanıtı #716: 5 Haziran Pazartesi

Today

Yardımımızla her günkü Wordle’ı kişisel bir başarı öyküsüne dönüştürün. Her oyunun istediğiniz gibi gitmesi için tasarlanmış ipuçlarımız, özellikle 5 Haziran (716) oyunu için yazılmış bir ipucu ve bugünkü Wordle’ın yanıtı var. Neye ihtiyacınız varsa, burada, parmaklarınızın ucunda.

Yanıta dönüp baktığımda, bugünün yapbozunun göründüğünden daha fazla sancılı olması gerektiğini düşünüyorum. Neyse ki açılış tahminlerim, yol boyunca ortaya çıkardığım sarılara yerleştirebileceğim birkaç yer bıraktı ve bugünün Wordle cevabını güzel ve erken bulmak için hayal gücümden gelen son bir küçük kıvılcım yetti.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

5 Haziran Pazartesi için bir Wordle ipucu

Bugünün cevabı, bir şeyden çok bir ruh hali ve bu konuda kayıtsız bir “her neyse” türünden. Bu kelime, özellikle can sıkıntısının neden olduğu, genel bir bezdirici hoşnutsuzluk sisini tanımlar. Bulunacak üç farklı sesli harf vardır.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Evet, bugünkü bulmacada çift harf var.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaya karar verdiyseniz ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, ilk galibiyet serinize giden yolda size yardımcı olacağım. Bu hızlı ipuçlarıyla tüm tahminlerinizin geçerli olmasını sağlayın ve bir Wordle kazananı olun:

 • İyi bir açıcı, ortak ünlüler ve ünsüzlerin bir karışımına sahiptir.
 • Cevap, tekrarlanan aynı mektubu içerebilir.
 • Halihazırda elediğiniz harfleri içeren kelimelerden kaçının.
OKU  Cities: Skylines 2'nin ilk performans yaması Steam'de yayında

Zamana karşı yarışmıyorsunuz, bu yüzden acele etmek için bir sebep yok. Aslında, oyunu sıradan bir gazete bulmacası gibi ele almak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmek kötü bir fikir değil. Bazen bir süre uzaklaşmak, yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#716 Wordle cevabı nedir?

Hepsini kazanamazsın, bekle, evet kazanabilirsin. 5 Haziran (716) Wordle’nin cevabı şudur: can sıkıntısı.

Önceki Wordle cevapları

Son 10 Wordle yanıtı

Önceki Wordle çözümleri, bugünün Wordle’ı için tahminleri ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir, çünkü yanıt muhtemelen tekrarlanmaz. Ayrıca, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan başlangıç ​​sözcükleri için size bazı sağlam fikirler de verebilirler.

İşte bazı yeni Wordle cevapları:

 • 4 Haziran: CANAVAR
 • 3 Haziran: DADI
 • 2 Haziran: NEMLİ
 • 1 Haziran: CAZİ
 • 31 Mayıs: ATİK
 • 30 Mayıs: DİZ ÇÖKMEK
 • 29 Mayıs: FARE
 • 28 Mayıs: EKSİK
 • 27 Mayıs: RAMEN
 • 26 Mayıs: DOMUZ

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Her gün Wordle tarafından size sunulan altı sıra beş kutu vardır ve günlük bulmacayı kazanmak için aralarında hangi beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Güçlü bir kelime ile başlayın ALIVE gibi – veya ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımı olan başka herhangi bir kelime gibi. Yinelenen harflerle kelimelere başlamaktan da kaçınmalısınız, böylece fazladan bir harfi onaylama veya eleme şansını boşa harcamazsınız. Tahmininizi yazıp Enter’a bastığınızda, hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

OKU  Keanu Reeves, Constantine Devam Filmi İle İlgili Şaşırtıcı Güncellemeyi Paylaştı

İkinci tahmininiz, ilk satırda gözden kaçırmış olabileceğiniz yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak birinciyi iltifat etmelidir; . Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı deneme hakkınız var ve sadece gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.