Oyun Haberleri

Streamer, Ocarina’yı Denetleyici Olarak Kullanarak Zelda: Breath of the Wild’ı Yenmeye Çalışıyor

The Legend of Zelda Breath of the Wild Ocarina

Twitch yayıncısı gv_mimi oynamaya çalışıyor Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes denetleyici olarak bir ocarina kullanırken. oynamasına rağmen Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes bir ocarina ile çok sayıda zorluk sunuyor, Twitch yayıncısı, oyun boyunca Muhafızları ve çeşitli patronları yenme konusunda hevesli.


Vahşi Nefes Mart 2017’de Nintendo Switch konsoluyla lansmanından bu yana altı yıl boyunca çevrimiçi tartışma konusu olmaya devam ediyor. Bazı oyuncular Hyrule krallığında maceraya atılmaya devam ediyor. Vahşi Nefes yeni numaralar keşfetmek ve piyasaya sürülmesine hazırlanmak için Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları, merakla beklenen devam filmi. Devam oyununun yayınlanmasına kalan birkaç ay içinde, bir oyuncu bir ocarina’yı kontrolör olarak kullanmayı denemeye karar verdi. Vahşi Nefes.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Breath of the Wild Oyuncusu, Kılavuzsuz %100 Tamamlanma Yolculuğunda Haritanın Neredeyse Her Santimini Keşfetti

Yayıncı gv_mimi, Reddit’te bir Muhafızı yendiği son Twitch yayınından bir klip paylaştı. Vahşi Nefes denetleyici olarak özel bir ocarina kullanırken. Oyunun türbelerinden birini geçmekte zorlanır, ancak sonunda bir düşman Muhafızına yaklaşır, Link’in silahını düzgün bir şekilde hedef alır ve ocarina’ya üflerken onu yener. Twitch yayıncısı bitirmeyi planlıyor Vahşi Nefes piyasaya sürülmeden önce ocarina ile Krallığın Gözyaşları 12 Mayıs’ta

OKU  Tıpkı kimsenin istemediği gibi, YouTube'un uygulama içi ve site içi oyunları test ettiği bildiriliyor

Kontrolör olarak özel bir ocarina ile çalmak, notaları belirli düğme girişlerine dönüştüren programlar aracılığıyla mümkündür. Ayrıca, gv_mimi’nin ocarina oynarken farklı eylem grupları gerçekleştirmesi için makrolar ayarlaması da mümkündür. Girişler ve makrolar, doğru kullanım için daha fazla test ve ince ayar gerektirebilir. Vahşi Nefes. gv_mimi’ye göre, özel ocarina’sı için mümkün olan en iyi kontrol kurulumunu bulmak için girdilerle denemeler yapmayı planlıyor.

Ocarina kullanırken bir Guardian’ı yenmek, gv_mimi için kritik bir andır ve daha fazla düşmana meydan okumak ve dünyayı dolaşmak için güven uyandırır. Vahşi Nefes. Twitch yayıncısı, yenme arzusunu yineliyor Vahşi Nefes daha önce ocarina ile Krallığın Gözyaşları sürümler ve bu meydan okuma, diğer oyunculara bir ocarina kullanmayı denemeleri için ilham verebilir.

Vahşi Nefes muazzam bir açık dünya aksiyon macera oyunudur ve Krallığın Gözyaşları daha da büyük bir başlık gibi görünüyor. Bununla birlikte, anahtar sanat Krallığın Gözyaşları Link’in bozuk Usta Kılıcı oyunun düşmanına, onun cephaneliğine karşı kullanmak için arındıracağını veya dönüştüreceğini öne sürüyor. Vahşi Nefes devam filmi bir ocarina içermiyor gibi görünüyor.

Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes Nintendo Switch için şimdi kullanılabilir.

DAHA: Zelda: Krallığın Gözyaşları Elden Ring’in Haritasını Aşabilir

OKU  Crusader Kings 3: Turlar ve Turnuvalar bu baharda geliyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.