Oyun Haberleri

Diablo 4 hardcore oynarken PvP’de ölürseniz, ölürsünüz bucko

Diablo 4 — the rogue archangel Inarius spreads his spooky tendril wings, blinding nearby demons.

Blizzard, Diablo 4’te hardcore modda PvP’de ölmenin o karakter için kalıcı ölüm anlamına geleceğini onayladı. “Pekala” demeden önce, bu aslında hardcore politikasında bir değişiklik, Blizzard birkaç yıl önce yaptığı röportajlarda hardcore karakterlerin olacağını belirtti. PvP’de kalıcı ölümden muaftır (yeni sekmede açılır).

Haber, Blizzard’ın Diablo 4’ün küresel topluluk geliştirme direktörü Adam Fletcher’dan geliyor. [hardcore] PvP, permadeath mi yoksa..?”

Daha fazla gör

Fletcher cevaplarda hecelemeye devam ediyor: “[Death in] Hardcore, yeni bir karakter yaratmanız gerekeceği anlamına gelir.” Ancak, hardcore oyuncular PvP’yi devre dışı bırakabilecekler. “Nefret alanlarından kaçınabilirsiniz” notlar (yeni sekmede açılır)oyunun özel PvP bölgeleri.

Demek istediğim, kişisel olarak konuşursak, hardcore modu tamamen “devre dışı bırakmayı” seçeceğim. Ancak, sonuçların gerçek heyecanını ve o tek seferlik deneyimi isteyenler için, senaryo ne olursa olsun ölümün ölüm anlamına gelmesi tartışmalı bir şekilde mantıklı. Kendi adıma bir Diablo 4 hardcore PvP bölgesine asla yaklaşmayacağım, ancak bu tür bahislerin yıllar içinde bazı harika (ve trajik) hikayelerle sonuçlanacağını yalnızca hayal edebiliyorum.

Hafta sonu, Blizzard’ın bu oyunun “sonsuza kadar oynanmak üzere tasarlanmadığı” konusundaki ısrarı da dahil olmak üzere, Diablo 4 ile ilgili bazı ayrıntılar aldık. Diablo 4’ün piyasaya sürülme yolundaki bir sonraki adım, Blizzard’ın Mayıs ayında bir “sunucu çarpması” olarak adlandırmakta ısrar ettiği, önceki beta ile aynı konumu içeren ancak geri bildirimlere göre yeniden çalışılan ve isabet eden oyunculara bazı güzellikler dağıtan şey. seviye 20 kap.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Pokemon Scarlet ve Violet oyuncuları, vahşi Girafarig ile çıplak elleriyle savaşır.