Oyun Haberleri

God of War Ragnarok Glitch Sandığı Kratos’un Kafasına Sıkıştı

Exploring the world in God of War Ragnarok

Kasım ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, görseller ve performans Savaş Tanrısı Ragnarok Akıcı bir performans sürdürürken, bir yandan da önceki modelin çok ötesinde dudak uçuklatan görsellere sahip oldukları için inanılmaz beğeni topladılar. Bununla birlikte, oyuna gösterilen özen ve cila miktarına rağmen, tüm pürüzlerden arınmış olması gerekmez.


Son sürümleri ile Pokemon Scarlet ve Menekşe ve Gotham Şövalyeleri performans ve teknik sorunlardan muzdarip, savaş tanrısı Ragnarok endüstride nispeten bir harikadır. Yine de, oyun ne kadar geniş olursa olsun, Kratos’un kafasına bir kasanın sıkışmasına neden olan bir tanesi de dahil olmak üzere bazı aksaklıklar çatlaklardan düştü.

İLGİLİ: God of War Ragnarok Klibi, Kratos ve Durlin Arasındaki Komik Konuşmayı Gösteriyor

Hata ilk olarak Reddit’te jmathews777 kullanıcısı tarafından belgelendi ve oyunun kahramanının kafasına bir sandık takılı halde ortalıkta koşturduğu bir video kaydetti. Kratos’un İskandinav mitolojisinin dokuz diyarı boyunca destansı ve duygusal yolculuğuna devam etmesiyle gelen görsel mizahın ötesinde, sekiz saniyelik klip, oynanışı önemli ölçüde etkilemediğini ima ediyor.

Bundan sonra bana Crate-os deyin. GodofWarRagnarok’tan

Bu aksaklıklarla, neredeyse herkes, amacın sürükleyici bir atmosfere sahip oyuncuları çekmek olduğu bir oyuna daldırıldığında küçük bir sıkıntı hissedebilir, ancak komedinin ortaya çıkma olasılığı daha yüksektir. Bu, önceki oyunun PC bağlantı noktasındaki Atreus’un bir ağaca takılıp, savaş ve geçiş için anahtar olmasına rağmen oyuncuyla birlikte ilerlemesini engelleyen biri gibi, oyuncu eylemini aktif olarak engelleyen hatalarla çelişir. Eğer Ragnarok hatta bir PC bağlantı noktası alır, oyuncuların daha fazla aksaklık keşfedip keşfetmeyeceğine yalvarır.

OKU  Starfield Rastgele Yöntemsel Olarak Oluşturulmuş Görevler İçerecek

Kratos’un kafasına sandık takılması gibi durumlara rağmen, en yeni yolculuğunun neredeyse tamamı, hem Sony’nin en yeni konsolu için teknik bir vitrin hem de önceki nesli için bir kuğu şarkısı olarak parlıyor. Oyunun, bazı fedakarlıklarla dokuz yıllık donanımda olduğu kadar iyi performans göstermesi Santa Monica Studio adına takdire şayan bir başarıdır. Savaş Tanrısı Ragnarok bunu yaparken yüksek sesle çalışır.

Bunun gibi aksaklıkların yamalanıp giderilemeyeceği henüz görülmedi, ancak Savaş Tanrısı Ragnarok‘ nin beğenisi, deneyimden uzaklaşmadı. Hayranların hala çiğnemesi gereken çok şey var Ragnarok, ancak serinin bir sonraki oyunu ne zaman duyurulsa büyük bir heyecanla karşılanacağına hiç şüphe yok.

Savaş Tanrısı Ragnarok şimdi PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıktı.

DAHA: God of War Ragnarok Oyuncusu Valkyrie Kraliçe Gna’yı En Yüksek Zorlukta 26 Saniyede Küçük Düşürdü

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.