Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue, en zorlu patronlarını tek seferde vurmak için bir çift pantolon kullanıyor: ‘Uber Lilith kesinlikle çocuk oyuncağıydı’

Diablo 4 Rogue, en zorlu patronlarını tek seferde vurmak için bir çift pantolon kullanıyor: 'Uber Lilith kesinlikle çocuk oyuncağıydı'

Diablo 4’ün dünya patronlarıyla birden fazla oyuncunun dövüşmesi gerekiyor, ancak tek bir pantolon Rogues’a onları anında tek başına alt etme gücü veriyor.

Düzenbazlar, DIablo 4’teki diğer sınıflardan farklı şekilde çalışır. Büyücüler gibi sınıflar, büyü yapmak için mana harcar, ancak Düzenbazlar, temel saldırılarla oluşturulan Enerji ve isteğe bağlı olarak Kombo Puanları kullanır.

Normalde Rogue’lar, Combo Point uzmanlığı nedeniyle, birincil kaynağınızı artıran öğe istatistiklerinden diğerlerinin yararlanabildiği şekilde yararlanamaz. Rogue’lar aynı anda en fazla üç Kombo Puanı oluşturabilir ve bunları hasarlarını artırmak için harcayan becerileri kullanabilir. Kullanıcı arayüzündeki üç üçgenle gösterildiği gibi yalnızca toplam üç birleşik noktaya sahip olabilirler.

Ancak 2. sezonun yeni benzersiz öğelerinden biri olan Tibault’un İradesi bu kuralı çiğniyor ve çalışma şekli amaçlanamayacak kadar güçlü. Rogue’lara belirli becerileri kullanmaları için daha fazla Enerji vermek yerine, pantolon onlara 23’e kadar daha fazla toplam kombo puanı veriyor. Aynı anda bir ton kombo puanını hızla oluşturmanın bir yolu olmasaydı sorun o kadar da kötü olmazdı, ama Eşsiz bir hançer olan kınamanın tam da bunu yapacak bir bonusu var.

Diablo 4’ün uzman Rogue oyuncusu Wudijo, Uber Lilith’i ve bir dünya patronunu hiçbir yardım almadan bu şekilde yok edebildi. Condemnation’ın bonus vuruşu her defasında, Wudijo’s Rogue anında 18 Kombo Puanı kazanır. Daha sonra, harcanan her Kombo Puanı için hasarını (ve ok sayısını) ölçeklendiren Hızlı Ateş gibi bir beceriyi kullanır ve bu da onun yaklaşık bir saniyede milyonlarca hasar vermesine neden olur.

Wudijo gitti ve Rogue’unu pantolonun gücü üzerine inşa etti ve Diablo 4’ün en sert patronlarını hiçbir sorun yaşamadan ezmeyi başardı; bunların arasında dünya patronu Uber Lilith ve Uber Duriel de vardı; her biri milyonlarca sağlığa sahipti.

OKU  Video, Tekken 8'den Nina Williams'ı Tekken 7'deki Görünüşüyle ​​Karşılaştırıyor

“Açıkçası bunun düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi. Wudijo, yapıyı tek atış potansiyeli etrafında nasıl optimize ettiğini açıklamaya devam etti ve ardından hatayı kullanmadan Uber Lilith’i neredeyse aynı hızda nasıl öldürebileceğini gösterdi. “Pantolon olmadan bir dünya patronunu tek seferde öldüremezsiniz… ama yapı hâlâ orada.”

Son zamanlarda Diablo 4 oyun direktörü Joe Shely şunu söyledi: X Blizzard’ın 2. sezonda herhangi bir şeyi zayıflatma planı olmadığını söyledi. Ancak bu yırtık pantolonlar muhtemelen bir istisna olacak.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.