Oyun Haberleri

Bugün Wordle: 26 Ekim Perşembe #859 için ipucu ve cevap

Wordle today puzzle on a smartphone

Aşağıda bugünün Wordle’ı için faydalı bir ipucu var; zorlu bir oyunu tersine çevirecek tam da şey, özellikle de her zamanki evrensel ipuçlarımız ve püf noktalarımızla eşleştirildiğinde. Bunu başaramazsanız, imkansız bir bulmacayı kurtarmanız gerekiyorsa 26 Ekim (859) oyununun cevabı yalnızca hızlı bir tıklama uzağınızda.

Bugünkü Wordle benim için neredeyse -ama çok şükür tam olarak değil- tam bir felaketti. Bir sarının yeşile dönüşmesi için çok fazla girişimde bulunulması gerekti ve sonunda dönüştüğünde kendimi neredeyse başlangıçtaki kadar bilgisiz hissettim. Karanlıkta çok fazla uğraştıktan sonra kendimi tek bir tahmin ve ortaya çıkardığım garip boşluğa mükemmel şekilde uyan iki kelimeyle buldum. Bunu başardığım için mutluyum ama umarım bir süreliğine kaybetmenin eşiğine gelmem.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Bugün Wordle: 26 Ekim Perşembe için bir ipucu

Büyüleyici bir konuşma, sıra dışı bir konu veya birinin dikkatini çeken veya merakını çeken herhangi bir şey, onun ilgisini çekebilir. Bugünün cevabı genellikle yanlış yazılmıştır.

Bugün Wordle’da çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’ı her gün yenmek için 3 ipucu

Günlük Wordle bulmacasında yeniyseniz veya ara verdikten sonra bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız, kazanmanıza yardımcı olacak bazı kısa ipuçları paylaşacağım. Günün geri kalanında sizi hazırlayacak küçük bir zaferden daha güzel bir şey yoktur.

 • Benzersiz ünsüz ve sesli harflerin karışımı sağlam bir açılış sözcüğü oluşturur.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızlı bir şekilde daraltmanıza olanak tanıyacaktır.
 • Cevapta tekrarlanan bir mektup olabilir.

Bir zamanlayıcıyla karşı karşıya değilsiniz, dolayısıyla kazanan kelimeyi bulmak için dünya kadar vaktiniz var (yani gece yarısına kadar). Eğer takılıp kalırsanız, günün ilerleyen saatlerinde bulmacaya geri dönmeniz ve kafanızı boşalttığınızda bulmacayı bitirmeniz utanılacak bir şey değil.

OKU  Bu 'acımasız' hayatta kalma şehir kurma oyununda kalabalık bir köyü kıyametten kurtarın

Bugünün Wordle cevabı

(Resim kredisi: Gelecek)

Bugünün Wordle cevabı nedir?

Kendinize başka bir galibiyet ısmarlayın. 26 Ekim (859) Wordle’ın cevabı: PİKE.

Önceki Wordle yanıtları

Son 10 Wordle yanıtı

Son bir avuç Wordle yanıtını takip etmek mevcut olasılıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Ayrıca, eğer o gün için fikirleriniz yetersizse, ilham verici açılış sözcükleri veya sonraki tahminler için de kullanışlıdır.

İşte son 10 Wordle yanıtı:

 • 25 Ekim: YENİDEN DENE
 • 24 Ekim: NEDEN
 • 23 Ekim: TEMPO
 • 22 Ekim: VERİLMİŞTİR
 • 21 Ekim: GÜLÜMSEME
 • 20 Ekim: MEYDANA GELMEK
 • 19 Ekim: SPLAT
 • 18 Ekim: MERHAMET
 • 17 Ekim: YETİŞKİN
 • 16 Ekim: GRAFİK

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün beş kutudan oluşan altı sıra sunar ve amaç, tahminler girerek ve tek tek harfleri eleyerek veya onaylayarak doğru beş harfli kelimeyi bulmaktır.

ile iyi bir başlangıç ​​yapmak güçlü bir kelime ARISE gibi (birden fazla ünlü, ortak ünsüz harf içeren ve tekrarlanmayan harfler içeren bir şey) iyi bir taktiktir. Enter tuşuna bastığınızda, kutular size hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa bu harfin gizli kelimede olmadığı anlamına gelir. harfin kelimenin içinde olduğu ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfi doğru yere getirdiğiniz anlamına gelir.

İkinci tahmininiz, başlangıç ​​kelimesini iltifat etmeli, geçen sefer kaçırdığınız genel harfleri kapsayacak başka bir “iyi” kelime kullanmalı ve aynı zamanda bugünün cevabında mevcut olmayan bir gerçek nedeniyle artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmalıdır. Biraz şansla, üzerinde çalışabileceğiniz ve sizi doğru yola yönlendirecek renkli karelere sahip olmalısınız.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Toplamda altı deneme hakkınız vardır ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (ör. KİTAPLAR).

OKU  Gözden geçirilmiş Steam anketinde Nvidia RTX 30 serisi GPU'lar, AMD RX 6000'in %3'lük pazar payına göre %30'luk pazar payına sahip

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bölümümüze göz atmaktan çekinmeyin. Kelime ipuçlarıve hangi kelimelerin daha önce kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Başlangıçta Wordle yazılım mühendisi tarafından tasarlandı Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham kaynağı oldu Wordle’a benzer oyunlar, günlük hileyi müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi New York Times’a yedi rakamlı bir fiyata satıldı. Elbette hepimizin yalnızca üç renkli kutularda iletişim kurması an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.