Oyun Haberleri

Diablo 4’ün yaklaşan lansmanını kutlamak için Lilith, bir nedenden dolayı gerçek boyutlu insan kafatasları da dahil olmak üzere çikolata satıyor.

A freshly-summoned Lilith in Diablo 4.

Diablo 4 neredeyse üzerimizde ve bu, garip bir pazarlama kampanyası zamanı olduğu anlamına geliyor. Adını oyunun şeytani annesinden alan Lilith & Co, Londra’da insan kafatasları, femur kemikleri ve iblis kalpleri gibi lezzetli yiyecekler satın alabileceğiniz ve atıştırabileceğiniz bir çikolata dükkanı açıyor. Karnım gurulduyor. Ya da belki biraz hasta hissediyorum.

Bu 18+ çikolata dükkanı görünüşe göre kısmen anatomik müze ve kısmen sanat galerisi, bu yüzden yüzünüzü pahalı çikolata ile doldururken çok kültürlü hissedebilirsiniz. Mağazada ayrıca The Edible Museum’dan bir heykeltıraş ve çikolatacı olan Sarah Hardy tarafından yaratılan “büyük ölçekli Diablo karakterleri” de bulunuyor.

Şekerlemenin Diablo ile ne ilgisi olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, bir şekilde kaçırdığım derin bir irfan yoksa, ancak video oyunu pazarlama kampanyalarını anlamlandırmaya çalışmak aptalca bir iştir. Ne olursa olsun işe yaradı çünkü burada size her şeyi anlatıyorum.

Bunlardan herhangi biri canınızı sıkıyorsa, Londra’nın merkezindeki Bateman Caddesi’ne gitmeniz gerekecek. Çikolata almak için Londra’yı ziyaret etmek bana cehennem gibi geliyor, bu yüzden Diablo temalı bir çikolata dükkanı için mükemmel bir yer. Londra fiyatlarını da bekleyin. En ucuz ikram 7 sterlin ama en azından para iyi bir yere gidiyor: Gelirin %100’ü SpecialEffect’e bağışlanıyor. Lilith’in bu kadar hayırsever olduğunu kim bilebilirdi? Onun için iyi.

Lilith’in “goreme” çikolata mağazası 3 Haziran Cumartesi günü kapılarını açacak, ancak doymak için sadece hafta sonunuz olacak.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Lucky Elden Ring Oyuncusu Mükemmel Zamanda İnayet Yerini Buldu