Oyun Haberleri

Alone in the Dark Ekim’de geliyor ama prologu şu anda oynayabilirsiniz

Alone in the Dark Ekim'de geliyor ama prologu şu anda oynayabilirsiniz

Eski MS-DOS günlerinde, ilk oyunun PC’ye gelmesinden 30 yıl sonra, Alone in the Dark bu yıl geri döndü. Bu yeni oyunda, perili bir köşkü keşfeden çift kahramanı oynayacak olan Jodie Comer (Killing Eve) ve David Harbour (Stranger Things) gibi bazı büyük isimler yer alıyor. Bu arada hikaye, SOMA ve Amnesia’dan Mikael Hedberg tarafından hazırlandı, bu nedenle pek çok rahatsız edici psikolojik korku bekleyin.

Comer ve Harbour, Emily Hartwood ve Edward Carnby’nin yerine geçiyor ve hangisini oynadığınıza bağlı olarak, Alone in the Dark’ın hikayesine farklı bir bakış açısı kazandıracaksınız. Yukarıdaki yeni fragmanda ilgili rollerinde onları kontrol edebilirsiniz.

Alone in the Dark çok yakında, 25 Ekim’de PC’ye çıkacak, ancak çok daha erken bir tur atabilirsiniz. Aslında şu anda. Pieces Interactive, geleneksel bir demo yerine, aynı yerde, Derceto Malikanesi’nde, ancak yaklaşan oyunun olaylarından önce geçen bir giriş bölümü oluşturdu ve hiçbir şeyi bozmadan hikayeye daha fazla bağlam ekledi. Alone in the Dark Prologue şimdi Steam’de mevcut.

Son Alone in the Dark 2015’te çıktı ve kesinlikle oynamama rağmen, dürüst olmak gerekirse, çok iyi olmadığı gerçeği dışında hiçbir şey hatırlayamıyorum. Yine de, 7 yaşındaki bir çocuk için kesinlikle çok zor olan orijinal oyunu oynadığımı hatırlıyorum. bitirmedim Belki bu sefer daha şanslı olurum.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Darkest Dungeon 2'nin ilk DLC'si nihayet orijinalin en güçlü kahramanlarından birini geri getiriyor