Oyun Haberleri

Dr Disrespect, Warzone 2’nin 2. Sezon Güncellemesiyle Kurtulabileceğine İnanmıyor

dr disrespect warzone 2 youtube thumb

Yakın tarihli bir YouTube akışında, saygısızlık izleyicilerine inanmadığını söyledi Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2‘ın yakında çıkacak olan 2. Sezon güncellemesi oyunu “kaydedecek”. Dr Disrespect her zaman sert bir eleştirmen olmuştur. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi ve devamı ve bu konuda diğer birçok oyun. Yine de YouTube akışı, TimTheTatman gibi diğer içerik oluşturucularla oynayarak battle royale’e geri dönmeye devam ediyor. Dr Disrespect’in yaklaşan yama ile fikrinin değişmeyeceğini düşünmesi belki de şaşırtıcı değil.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Açıkçası, Dr Disrespect ve Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi sağlıklı bir ilişkim yok YouTube yayıncısı işi bıraktığını söyledi Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi birçok kez geliştiricilerine ve oyuncu tabanına hakaret etti ve hatta oyun içi sohbet toksisitesi nedeniyle yasaklandı. Yine de Dr Disrespect geri gelmeye devam ediyor Görev Çağrısı: Savaş Bölgesiya oyundan gizlice zevk aldığı için ya da izleyicilerinin onun oynadığını görmek istediği için.

İLGİLİ: Dr Disrespect, Karısı Yeni Doğum Yapan İzleyiciden Büyük Para Bağışı Aldı

Yakın tarihli bir yayın sırasında, Dr Disrespect özellikle hayal kırıklığı yaratan bir seans geçirdi. Hem TimTheTatman hem de FaZe Doozy ile oynuyordu ve zaman zaman mücadele ettiğini söylemek yetersiz kalırdı. Özellikle sinir bozucu bir elemeden sonra Dr Disrespect, Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 yaklaşan Sezon 2 güncellemesi ile geliştirilecektir. Söylemeye gerek yok, Dr Disrespect yamadan sonra oyundan her zamankinden daha fazla zevk alacağından emin değildi.

OKU  Robocop: Rogue City'nin şaşırtıcı başarısı, sektörde iyi lisanslara sahip orta seviye oyunlara hala yer olduğunu kanıtlıyor

Konuyla ilgili olarak artık “tükenemeyeceğini” belirttikten sonra Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2, Dr Disrespect, yamanın “pek bir şeyi düzelttiğine” inanmadığını söylüyor. Güncellemeden sonra geri döneceğini, biraz heyecanlanacağını ve sonra tekrar söneceğini düşünüyor. Dr Disrespect, “Bu oyunun işe yaradığını görmüyorum” diyor ve bunun nedeninin tasarımcıların vizyonuna olan inanç eksikliğinden kaynaklandığını söylüyor.

Dr Disrespect, Treyarch’ın tasarım vizyonunu daha çok tercih ettiğini söylüyor ve görünüşe göre orijinalini tercih ettiğini ima ediyor. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi onun devamı için. Dr Disrespect, yapılan değişikliklerden kesinlikle memnun değil. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2. Ancak, Dr Disrespect sert bir şekilde eleştirdi. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesifazla.

Nihayetinde, Dr Disrespect’te her zaman olduğu gibi, izleyiciler ve hayranlar onun dediklerini şüpheyle karşılamalı. YouTube yayıncısı, zaman zaman tartışmalı içerikleriyle tanınır ve karakteri zaman zaman video oyunu öfkesiyle kendini ifade eder. Dr Disrespect’in gerçekte ne düşündüğü Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 ekranda paylaştıklarından çok farklı olabilir. Daha büyük soru, hayranların bunu dikkate alıp almadığıdır. saygısızlık‘in görüşleri eğlenceli ya da değil.

DAHA: 2022’nin En Çok İzlenen YouTube Yayıncıları Açıklandı

OKU  Sonic Forces: Speed ​​Battle'a Bir Sonic Prime Karakteri Daha Ekleniyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.