Oyun Haberleri

Disney Dreamlight Valley, Festival of Friendship Güncellemesi İçin Daha Fazla Bilgi Veriyor

Disney Dreamlight tweet hints at new update release date

Disney Dreamlight Vadisi hayranlar, oyunun üçüncü büyük güncellemesi olan Festival of Friendship’in gelişini endişeyle bekliyorlar. Hayranlar, 2023’ün başları sayesinde Şubat ayında geleceğini bilse de Rüya Işığı Vadisi yol haritası, henüz resmi bir tarih hakkında bir kelime yok. Bununla birlikte, şifreli emojiler içeren yeni bir tweet, hayranlara 6 Şubat’ta bir şey beklemelerini söylüyor, ancak bunun ne olacağı bir sır olarak kalıyor. Özellikle yeni güncellemenin ve beraberinde getirdiği her şeyin tadını çıkarmak için sabırsızlanan hayranlar için, bu emojilerin ardındaki anlamı ve bu tweet’in neyi ima ediyor olabileceğini kesinlikle araştırmaya değer.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

bu ilk değil Disney Dreamlight Vadisi güncellemelerini önceden hızlandırdı ve son olmayacak gibi görünüyor. Yeni içeriğe atıfta bulunmak veya hayranları belirli yönlere yönlendirmek için emojilerin kullanılması, bu oyunun pazarlama ve sosyal medya varlığı ile temel bir şey haline geldi.

İLGİLİ: Disney Dreamlight Valley, Dostluk Güncellemesi Festivalini Tanıtıyor

Hayranların görebileceği gibi tweet çok basit, sadece beş emoji ve bir tarihten oluşuyor. Baştaki takvim muhtemelen bir tarihi temsil ediyor. Bu, güncellemenin kendisinin tarihi olabilir, ancak daha büyük olasılıkla, güncellemenin yayınlanma tarihinin yakında açıklanacağı anlamına gelir. Sonraki dört emoji, Festival of Friendship güncellemesinde yakında çıkacak olan özelliklere göndermedir. Son olarak, tweet’in sonundaki tarih, oyuncuların bu gizemlerin cevabını yarın öğrenmesi gerektiği anlamına geliyor.

Diğer dört emojinin ne anlama geldiğine gelince, güncellemede zaten gösterilenlere dayanarak aslında oldukça basit. Kardan adam yeni Olaf’tan başkası değil. Dondurulmuş karakter için onaylandı Disney Dreamlight Vadisi. ‘100’ emojisi muhtemelen Festival of Friendship’e eşlik edecek olan Disney’in 100. yıl dönümü Star Path’e gönderme yapıyor. Ev iki farklı anlama gelebilir. Bir yandan, başka bir gelen karakter olan Mirabel’in evi olan Casita’ya atıfta bulunabilir veya bunun yerine oyuncular için yeni konut özelleştirme özelliğini ima edebilir. Son olarak, tavşan emojisi yeni tavşan arkadaşını ima ediyor.

OKU  Whiterun Child, Skyrim Oyuncusunu Öldürmek İçin Suikastçılar Tutuyor

Bu tweet’in asıl gizemi, güncellemenin gerçekten 6 Şubat’ta mı yayınlanacağı yoksa çıkış tarihinin 6 Şubat’ta mı açıklanacağı. İkincisi daha olası görünüyor, çünkü Disney Dreamlight Vadisi genellikle güncellemeler için daha fazla uyarı verir. Neyse ki, hayranların kendilerini görmek için uzun süre beklemeleri gerekmiyor.

Disney Dreamlight Vadisi şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X’te erken erişimde.

DAHA: Disney Dreamlight Valley’in 2023’ün Başlarındaki Yol Haritası Her Şeyi Göstermiyor Olabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.