Oyun Haberleri

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Midnight Suns için çıplak modlar zaten var

Tony Stark is judging you

Spider-Man Remastered için çıplak modların, wall-crawler’ın PC’de piyasaya sürülmesini ne kadar çabuk takip ettiği göz önüne alındığında, mod yapımcılarının Marvel’s Midnight Suns’tan süper kahramanın altında yatanları da kaldırmak için ince ayar yapmaya çalışmaları şaşırtıcı olmamalı. XCOM oyunları için modlar geleneksel olarak oldukça önemli olsa da, sadece Firaxis’ten en son bulabildiğim modlar harika olanlardır. ModDB girişi (yeni sekmede açılır) boş kalır ve NexusMods’ta bunun için hiç sayfa yoktur (yeni sekmede açılır) hâlâ.

LoversLab forumunun her zaman susamış modcuları (yeni sekmede açılır)ancak hiç vakit kaybetmedi ve piyasaya sürüldükten sonraki bir gün içinde oyun dosyalarında çıplak dikişler keşfetti, meme uçları ekledi ve ilk çıplak modu yarattı. (yeni sekmede açılır) (aslen Magik için Captain Marvel, Nico ve Hunter’ı eklemeden önce (yeni sekmede açılır)). Daha zevkli bir yarı çıplak mod (yeni sekmede açılır) gece yarısı güneşinin hanımlarının manastırda takılırken üstsüz olmasını tercih edenler için hemen ardından geldi. Erkek Midnight Suns için modlar olmadan Sandıklar taleplere rağmen henüz ortaya çıkmadı (yeni sekmede açılır)ama eminim artık uzun sürmeyecek.

Kararlı mod yapımcılarının bu becerilerde nasıl ustalaştığını görmek her zaman büyüleyicidir. Unreal Engine 4.26’da oluşturulan Midnight Suns söz konusu olduğunda, bu, önce UModel’in varlıkları değiştirilebilecekleri şekilde ayıklamak için kullanılması anlamına geliyordu. Dosya şifrelemenin bunu engellemesi gerekiyor, ancak Unreal Engine oyunları için şifreleme anahtarları hazır. (yeni sekmede açılır) internet üzerinden.

Bu varlıklar daha sonra açık kaynaklı 3D grafik araç seti Blender gibi diğer yazılımlara aktarılabilir. (yeni sekmede açılır) bir modcunun belirttiği gibi sorunsuz olmasa da düzenleme için (yeni sekmede açılır) karakterlerin kafaları kaybolduğunda ve ek kemik tavaları geliştirdiklerinde. Çözüm, “nesnenin ölçeğini 0,01’e ayarlamak ve ayrıca hem nesnenin hem de iskeletin adını ‘Armatür’ olarak değiştirmekti, böylece Blender kökte fazladan bir kemik eklemez”, keşfettiler ki bu da Düzeltildi eksik kafa sorunu “Görünüşe göre kafa aslında görünmez değildi; o kadar devasaydı ki geyik onu gökyüzünde yüksek bir yere yerleştirdi.”

İzleyicilerin harika diskine hizmet etseler de etmeseler de mod yapımcılarının yaratıcılığı her zaman etkileyicidir. 2021’de Luke Winkie, en olası olmayan oyunlara çıplaklık katmaya kararlı mod yapımcılarıyla tanışmak için bir yolculuğa çıktı ve piksel sanatı sanal alan simülasyonu Starbound ve büyük bilim kurgu strateji oyunu Stellaris’in bile onların dikkatinden uzak olmadığını fark etti. Oyuncu kadrosunun yarısının dar fetiş kıyafetleri giydiği ve onlar için mayoların kilidini açabileceğiniz Midnight Suns gibi bir oyunla – hayır, gerçekten, bu lanet olası bir şey – bu sadece an meselesiydi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  E3 2023 organizatörü, büyük oyun şirketlerinin ilk başta 'coşkulu' olduğunu ancak daha sonra 'ruh halinin değiştiğini' söylüyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir