Oyun Haberleri

Apex Legends, 16. Sezonda Major Legends Reworks ile İlgili Sızıntı İpuçları

Apex Legends Leak Hints at Major Legends Reworks in Season 16

Bu, yeni bir sızıntıyla belirtilir Apex Efsaneleri 16. sezonda büyük bir değişiklik olacak. Battle Royale şu anda 15. Sezonda ve 105 gün sürdüğü söyleniyor, bu da onu oyun tarihindeki en uzun ikinci sezon yapıyor. 15. Sezon, oyuncular için etkinlikler, yeni Broken Moon haritası ve yeni savunma efsanesi Catalyst dahil olmak üzere birçok içerik yayınladı. Toplulukta heyecan uyandıran bir diğer nokta ise Respawn Entertainment’a gelen eleştiriler.


Apex Efsaneleri Oyuncular, Respawn’ı yeni ve orijinal olmak yerine yenilenmiş içerik yayınlamakla suçlayarak Sezon 15’in içeriğini ağır bir şekilde eleştirdiler. Bu, Wintertide Collection etkinlik fragmanına yönelik bir hoşnutsuzluk dalgası da dahil olmak üzere, toplulukta benzeri görülmemiş bir hoşnutsuzluğa neden oldu. 50.000 beğenmeme ile en beğenilmeyen bu Apex Efsaneleri Fragmanlar YouTube’da. Başka bir yakınma, oyunun metasının Catalyst’in eklenmesiyle bile durgunlaşmasına neden olan buff ve nerflerin olmamasıydı. Bununla birlikte, yeni bir sızıntı, metayı sarsacak bir değişikliğin yakın olduğunu gösteriyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Apex Legends Solo vs. Squads Dünya Rekorunu Sonunda Kırdı

Veri madencisi ThordanSmash, içerik yaratıcısı KralRindo tarafından keşfedilen yeni Supply Cache’lerin yalnızca Assault Legends için kullanılabileceğini açıkladı. ThordanSmash, konuyu YouTube kanalındaki bir videoda tartıştı ve yeni yeteneğin yalnızca Assault sınıfının kullanabileceği daha fazla cephane ve silah eklentisine sahip olacağını açıkladı. Attack Legends, Mad Maggie, Revenant ve Ash gibi oyundaki saldırgan karakterlerdir. zirve efsaneler Oyuncular buff istiyor. Sızıntı, Legends’ın daha önce yalnızca Lifeline tarafından kullanılabilen “destek önbelleklerine” erişebildiğini destekleyen önceki bilgileri doğruluyor.

ThordanSmash, videoda Respawn’ın mevcut sınıfların daha uygun hale getirmek için yeni avantajlar aldığı yeni bir sınıf sistemini nasıl eklemeye çalışacağından bahsediyor. Veri madencisi, bakım paketinde ne olduğunu görebilen ancak daha fazla ayrıntı vermeyen bir Avcı sınıfının varlığından da bahsediyor. Video, Lifeline’ın bakım paketinin daha hızlı inmesini sağlayacak bir güçlendirme aldığından bahsettiğinden, bu değişiklikler güçlendirmelerin ve zayıflatmaların serbest bırakılmasını engellemez. ThordanSmash tarafından aktarılan bir başka bilgi de şu söylentidir: Apex Efsaneleri Bir hardcore modu ekleme.

OKU  Call of Duty: Warzone 2 Oyuncusu, Yalnızca Yakın Dövüş Kullanarak Dünyanın İlk Tekli Nükleer Bombasını Güvence Altına Aldı

Söylentiler bir tutam tuzla alınmalı, öyle bir şey ki Apex Efsaneleri Topluluk, sık sık sızıntılar nedeniyle buna alışmıştır. Bununla birlikte, ThordanSmash tarafından ortaya çıkarılan değişiklikler, potansiyel olarak daha fazla denge ve ekip çalışması ekleyerek oyunun metasını yeniden şekillendirebilir. %100 doğrulanmış bilgi olmasa da, belki de bu sızıntı Sezon 15’teki buff ve nerf eksikliğini açıklayabilir. Apex Efsaneleri Oyuncular, Respawn’ın işleri resmileştirip resmileştirmediğini veya Sezon 16’nın gelecek yılın Şubat ayı başlarına kadar gelmeyeceği için yeni sızıntıların ortaya çıkıp çıkmadığını bekleyip görebilir.

Apex Efsaneleri artık Mobil, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: 2022’de Apex Legends’ta yapılacak en iyi 10 değişiklik

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Fan Art, Pokemon'un Aron'unu Metroid'in Samus Aran'ıyla Birleştiriyor

Oyun Haberleri

Sony, tahmini 2 milyon olan PSVR 2 satışlarında ciddi bir düşüş bekliyor

Oyun Haberleri

Capcom Street Fighter: Duel'i Duyurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir