Oyun Haberleri

Apex Legends, 16. Sezonda Major Legends Reworks ile İlgili Sızıntı İpuçları

Apex Legends Leak Hints at Major Legends Reworks in Season 16

Bu, yeni bir sızıntıyla belirtilir Apex Efsaneleri 16. sezonda büyük bir değişiklik olacak. Battle Royale şu anda 15. Sezonda ve 105 gün sürdüğü söyleniyor, bu da onu oyun tarihindeki en uzun ikinci sezon yapıyor. 15. Sezon, oyuncular için etkinlikler, yeni Broken Moon haritası ve yeni savunma efsanesi Catalyst dahil olmak üzere birçok içerik yayınladı. Toplulukta heyecan uyandıran bir diğer nokta ise Respawn Entertainment’a gelen eleştiriler.


Apex Efsaneleri Oyuncular, Respawn’ı yeni ve orijinal olmak yerine yenilenmiş içerik yayınlamakla suçlayarak Sezon 15’in içeriğini ağır bir şekilde eleştirdiler. Bu, Wintertide Collection etkinlik fragmanına yönelik bir hoşnutsuzluk dalgası da dahil olmak üzere, toplulukta benzeri görülmemiş bir hoşnutsuzluğa neden oldu. 50.000 beğenmeme ile en beğenilmeyen bu Apex Efsaneleri Fragmanlar YouTube’da. Başka bir yakınma, oyunun metasının Catalyst’in eklenmesiyle bile durgunlaşmasına neden olan buff ve nerflerin olmamasıydı. Bununla birlikte, yeni bir sızıntı, metayı sarsacak bir değişikliğin yakın olduğunu gösteriyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Apex Legends Solo vs. Squads Dünya Rekorunu Sonunda Kırdı

Veri madencisi ThordanSmash, içerik yaratıcısı KralRindo tarafından keşfedilen yeni Supply Cache’lerin yalnızca Assault Legends için kullanılabileceğini açıkladı. ThordanSmash, konuyu YouTube kanalındaki bir videoda tartıştı ve yeni yeteneğin yalnızca Assault sınıfının kullanabileceği daha fazla cephane ve silah eklentisine sahip olacağını açıkladı. Attack Legends, Mad Maggie, Revenant ve Ash gibi oyundaki saldırgan karakterlerdir. zirve efsaneler Oyuncular buff istiyor. Sızıntı, Legends’ın daha önce yalnızca Lifeline tarafından kullanılabilen “destek önbelleklerine” erişebildiğini destekleyen önceki bilgileri doğruluyor.

OKU  Yeni Remnant 2 fragmanı benim için anlaşmayı imzaladı: Bu büyük mor adamı vurmalıyım

ThordanSmash, videoda Respawn’ın mevcut sınıfların daha uygun hale getirmek için yeni avantajlar aldığı yeni bir sınıf sistemini nasıl eklemeye çalışacağından bahsediyor. Veri madencisi, bakım paketinde ne olduğunu görebilen ancak daha fazla ayrıntı vermeyen bir Avcı sınıfının varlığından da bahsediyor. Video, Lifeline’ın bakım paketinin daha hızlı inmesini sağlayacak bir güçlendirme aldığından bahsettiğinden, bu değişiklikler güçlendirmelerin ve zayıflatmaların serbest bırakılmasını engellemez. ThordanSmash tarafından aktarılan bir başka bilgi de şu söylentidir: Apex Efsaneleri Bir hardcore modu ekleme.

Söylentiler bir tutam tuzla alınmalı, öyle bir şey ki Apex Efsaneleri Topluluk, sık sık sızıntılar nedeniyle buna alışmıştır. Bununla birlikte, ThordanSmash tarafından ortaya çıkarılan değişiklikler, potansiyel olarak daha fazla denge ve ekip çalışması ekleyerek oyunun metasını yeniden şekillendirebilir. %100 doğrulanmış bilgi olmasa da, belki de bu sızıntı Sezon 15’teki buff ve nerf eksikliğini açıklayabilir. Apex Efsaneleri Oyuncular, Respawn’ın işleri resmileştirip resmileştirmediğini veya Sezon 16’nın gelecek yılın Şubat ayı başlarına kadar gelmeyeceği için yeni sızıntıların ortaya çıkıp çıkmadığını bekleyip görebilir.

Apex Efsaneleri artık Mobil, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: 2022’de Apex Legends’ta yapılacak en iyi 10 değişiklik

OKU  Bu rahat yaşam simülasyonunda, şekil değiştiren bir cadı vampir olduğunuz için yalnızca geceleri çiftçilik yapabilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Penny's Big Breakaway, son yılların en iyi Sonic oyununun eski geliştiricilerinin hazırladığı renkli bir platform oyunudur

Oyun Haberleri

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2'nin üçüncü klanı Banu Haqim olarak gölgelerden saldırın

Oyun Haberleri

Ark'ın yeni versiyonunun çapraz oyunu PC versiyonundan çıkarıldı çünkü sizler büyük bir hileci grubusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir