Oyun Haberleri

Elden Ring Co-Op Ortağı Sis Kapısından Geçiyor

Elden Ring Screenshot-1

Alışılmadık bir olay dönüşünde, bir grup Elden Yüzüğü oyuncular, karakterlerin ortak oyunda erişimi kısıtlayan sis kapılarından geçmesine olanak tanıyan bir aksaklık keşfetti. Elden Yüzüğü öncelikle bir solo maceradır. Ancak arkadaşlarıyla birlikte zindanları, bölgeleri veya patronları fethetmek isteyenler, bunu çok oyunculu sarf malzemeleri kullanarak yapabilirler. Ancak arkadaşlarla oynamak, oyuncuların dünyalarını her an onları istila edebilecek düşman Tarnished’e açmaları anlamına geldiğinden, oyuncular dikkatli olmalıdır. İstilaların kooperatif partisinin ilerlemesini yavaşlattığı ve bazen oturumu tamamen sonlandırdığı bilinmektedir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

içinde arkadaşlarla oynamak Elden Yüzüğü kooperatif kısıtlamaları ile birlikte gelir. Bir kooperatif oyununun başlatılabileceği birçok yol vardır. Elden Yüzüğü, ancak tipik olarak çok oyunculu öğelerden birini kullanmakla veya çağırma havuzunu kullanmakla başlar. Oyuncular ayrıca oyunlarına çevrimdışı yerine çevrimiçi başladıklarından emin olmalıdır. Bu, yerdeki diğer karakterler tarafından yazılan mesajları görmelerini ve diğerlerinden yardım istemelerini sağlayacaktır. Birlikte oynarken, parti, ev sahibi öldürülene veya patron yenilene kadar bir bölgeye düşürülür. Bu noktada, tüm oyuncular kendi dünyalarına geri döner. Bu, çağrıldıkları alanın dışında keşif yapmanın, şimdiye kadar yolu kapatan sis kapıları nedeniyle imkansız olduğu anlamına geliyordu.

İLGİLİ: Sihirbazlar Tarafından Yıkılan Elden Ring Boss Denemesi

Helmaksi tarafından Reddit’e gönderilen bir video, oyun oynarken gösteriyor Elden Yüzüğü bir grup arkadaşıyla birlikte, bir sis kapısının diğer tarafında bir düşmana saldırıyor. Sis, düşmanla düzgün bir şekilde çarpışma yeteneklerini açıkça kısıtlıyor, ancak grup yine de onları alt etmeye kararlıydı. Üçü de sırayla çok uzun Kara Bıçaklı Suikastçı’ya saldırarak sonunda dengesini bozup düşmanı sendeleyerek yere serdi. Black Knife Assassin, oyunculardan birinin kritik bir vuruş için içeri girmesine izin verecek kadar sis kapısına yeterince yakın sendeledi. Kritik vuruş animasyonunun son vuruşu bağlantılı olarak, karakteri sis kapısından diğer tarafa itti ve onları grubundan ayrı, yalnız bıraktı.

OKU  GTA 6 hayranı, rastgele bir NPC'nin güneş koruyucu SPF'sini bilgilendirici açıdan en akıl almaz şekilde keşfetmek için tam noir dedektifliğe gidiyor

içinde arkadaşlarla oynamak Elden Yüzüğü beklenmedik bir şeyin olacağını neredeyse garanti eder. İstilalar, garip düşman karşılaşmaları veya aksaklıklar söz konusu olduğunda, genellikle başka bir sürpriz hemen köşededir. Bu, oyuncuların kritik vuruşların garip şeyler yaptığını ilk kez görmüyor. Elden Yüzüğüve büyük olasılıkla son olmayacak.

Elden Yüzüğü paylaşılması gereken bir deneyimdir ve arkadaşlarla oynamak bunu yapmanın en keyifli yollarından biridir. Oyun, özellikle tek başına oynayanlar için acımasız olabilir. Bu nedenle, oyuncular sert zorbalık yaparak acıya bir mola verebilirler. Elden Yüzüğü stresi azaltmak ve biraz geri ödeme almak için arkadaşlarla patronlar.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Elden Ring’in Shadow of the Erdtree DLC’si Neden Miquella’ya Odaklanabilir?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.