Oyun Haberleri

Elden Ring Oyuncusu Godskin Duo’yu Tek Vuruşta Yendi

elden ring godskin duo

Bir Elden Yüzüğü hayran, oyundaki en acımasız patron dövüşlerinden biri olan tek seferlik Godskin Duo’nun aşırı güçlü bir yapısını yaptı. Elden Yüzüğü 2022’nin en büyük sürümlerinden biriydi ve geniş açık dünyası ve etkileşimli hikayesiyle büyük beğeni topladı. Ayrıca hayranlar, Malenia, Fallingstar Beast, Erdtree Avatar ve The Void’den Astel Naturalborn gibi popüler isimler de dahil olmak üzere oyun dünyasına dağılmış 100’den fazla patronla heyecan verici dövüşlerin tadını çıkarıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Her biri Elden Yüzüğü patron benzersizdir ve oyuncular bu çetin düşmanları yenmek için farklı teknikler deneyebilir. Örneğin, birçok kişi rünleri güce harcar ve göğüs göğüse çarpışmayı tercih ederken, diğerleri zekayı veya inancı yükseltmeyi tercih eder ve bir düşmanı yenmek için büyülere güvenir. Bu arada, küçük bir azınlık Elden Yüzüğü oyuncular, Crucible Knights gibi en güçlü düşmanları tek seferde vurabilen, oldukça güçlü yapılar oluşturur. Benzer şekilde başka Elden Yüzüğü oyuncu, karakterini o kadar çok parlattı ki, Godskin Duo’yu tek bir vuruşta yok edebilir.

İLGİLİ: Elden Ring Oyuncusu, Malenia’yı Yok Eden Aşırı Güçlü Taklit Gözyaşı Yapıyor

Reddit kullanıcısı Whiled7, son derece güçlü olduğu için övgüyü hak ediyor Elden Yüzüğü karakter. Kullanıcı, Godskin Duo ile karşılaşmalarını gösteren bir video yükledi; Elden Yüzüğü patron dövüşleri yapar. İlginç bir şekilde, Whiled7, Godrick’in Büyük Rününü etkinleştirmek için bir rün yayı kullanmayı içeren dövüş arenasına girmeden önce güçlendirme ritüeline başlar. Bu özel büyük rün Elden Yüzüğü oyuncunun tüm özelliklerini yükseltir. Parlatma rutinini tamamladıktan sonra patron odasına girerler ve uyku tulumu atarak Godskin Duo’nun uykuya karşı savunmasızlığından yararlanırlar. Şans eseri pota ideal bir yere iner, bu yüzden hem etkilenir hem de aciz kalır.

OKU  Starfield oyuncusu, sistemdeki her geminin muhtemelen yenilmez olan bir yıldız avlusuna saldırmasını yalnızca metanetli bir korkuyla izleyebilir.

Eldenring’den Godskin Duo’yu Tek Vuruşta (RL1) Düşürdüm

İki Godskin patronu uyurken, oyuncu kısa sürede cilalama ritüelini bitirir ve yıkıcı bir vuruş yaparak her iki düşmanı da öldürür ve 30.000’den fazla hasara neden olur. Ayrıca, orijinal poster detayları paylaştı Elden Yüzüğü Flask of Wondrous Physick’te Strength-düğüm Kristal Gözyaşı ve Çivili Çatlak Gözyaşı’nın karıştırılmasını içeren güçlendirmeler. Bu iki öğe gücü ve saldırı gücünü geçici olarak artırır. Ek olarak, kapsamlı bilgilerini uyguladılar. Elden Yüzüğü Oyuncuya sırasıyla kan kaybı ve zehir uygulandığında etkilerini gösteren Lord of Blood’s Exultation ve Kindred of Rot’s Exultation gibi tılsımlar.

Reddit kullanıcısı Whiled7’nin gösterdiği gibi, oyuncular en zorlu düşmanları bile yenmek için çeşitli güçlendirmeleri stratejik olarak istifleyerek ve özel teknikler kullanarak aşırı güçlü yapılar oluşturabilirler. Elden Yüzüğükarmaşık mekaniği ve derinliği, her oyuncuya benzersiz ve özelleştirilebilir bir deneyim sağlar.

Elden Yüzüğü PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıktı.

DAHA FAZLA: Yazılımdan: 8 Hardest Beast Soulsborne Boss, Sıralamalı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Call of Duty: Warzone 2 Maçları Lagswitch Hack Tarafından Mahvoldu