Oyun Haberleri

Profesyonel güreş RPG WrestleQuest, son dakikalarda topuk müdahalesi sayesinde ertelendi

WrestleQuest screenshot detail

WWE patronu Vince McMahon hastanedeyken ve tam muayenesi sona ererken ve her şey yolunda görünürken, Stone Cold Steve Austin birdenbire ortaya çıkıp ona sürgüyle vurduğu zamanı hatırlıyor musunuz? Bu biraz şöyle: Profesyonel RPG WrestleQuest (Mr. McMahon) bir son dakika hatası (sürgü) nedeniyle ertelendi (Stone Cold).

2022’nin başlarında duyurulan WrestleQuest, oyuncuları 1980’ler ve 90’ların parlak yıllarında sahnede iz bırakmak isteyen hırslı bir genç güreşçi olarak gösteren bir piksel sanatı RPG’sidir. Resmi olarak lisanslı bir WWE oyunu değil ama o dönemden Macho Man Randy Savage, Andre the Giant, Jake The Snake Roberts, Diamond Dallas Page, Booker T ve fikri çok beğenen Jeff Jarrett gibi bir dizi büyük isme sahip. yakın zamanda bir WrestleQuest reklamında ticari marka gitarıyla birlikte yer aldı.

Oyunun aslında bugün 8 Ağustos’ta çıkması gerekiyordu, bu yüzden gecikme çok son dakika: Yeni lansman tarihini bildiren bir e-posta, 7 Ağustos 21:00 ET’den hemen önce gönderildi.

Mega Cat Studios ve Skybound Entertainment, “Çıkış platformlarımızdan birinde son kontrolleri yaparken, oyuncuların birden fazla farklı cihazda WrestleQuest oynarken kayıtlı oyun ilerlemelerini kaybetmelerinin mümkün olduğunu keşfettik.” “Çünkü bu, saatlerce süren içerikle dolu bir oyun ve oyuncu ilerlemesi çok önemli, hayranlarımıza asla böyle bir bodyslam yapamayız.”

Ufukta başka sürgü çarpması olmadığını varsayarsak, WrestleQuest 22 Ağustos’ta çıkacak. Bu arada, Steam’de bir WrestleQuest demosu mevcut ve burada, eğlenceniz ve eğitiminiz için, profesyonel güreş tarihindeki en büyük anlardan biri var. . Eğlence.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  En iyi Fallout oyunları Epic Store'da tamamen ücretsiz