Oyun Haberleri

Elden Ring’deki kaplumbağa papa şimdi bir peluş ve hiç bu kadar güçlü bir evcil hayvan dürtüsü hissetmemiştim.

Another angle of the Turtle Pope, who is serene and chill and also a plushie.

Herkesin Elden Ring’den evcilleştirmek istediği kaplumbağa köpeği olarak da bilinen Yeminlerin Papazı Miriel, Youtooz tarafından bir peluşa dönüştürüldü. Onu iki elimle ezmek için ani, her şeyi tüketen dürtüm, bu adama karşı ilk kez şiddetli bir şey hissettiğim olabilir.

Elden Ring’i oynamadıysanız Miriel, Church of Vows’ta takılan, günahlarınızı bağışlayabilen ve size inanç büyüsü sağlayabilen, papa şapkalı büyük bir kaplumbağadır. Elden Ring oynadıysanız ve sahip değil onu buldum, işte bunu nasıl yapacağınıza dair bir rehber, çünkü yapmalısınız.

Ayrıca, FromSoftware kanonunun en havalı NPC’sidir ve hayran kitlesi tarafından “güneş kardeş” olarak bilinen Solaire’i zar zor geride bırakır. Ve şimdi burada, gerçek dünyada. Onu sevebilirsin. Hayatta olmak için ne zaman.

Elden Ring'den Kaplumbağa Papa'nın mutlu bir kampçı gibi görünen peluşu.

(İmaj kredisi: FromSoftware / Youtooz)

Tamamen ünlem işaretleri ile noktalanan açıklama, peluşun “9 inç boyunda”, “dikişlerine kadar %100 PP pamukla paketlenmiş” ve “sarılmak için kesinlikle mükemmel” olduğunu vaat ediyor. Bunun, üzerine zımbalanmış bir papa şapkası olan standart bir kaplumbağa pelüş tasarımı gibi göründüğünü düşünüyorum, ancak Miriel’in oyun içi eşdeğeri, şapkalı gerçek bir kaplumbağa, bu yüzden uyuyor.

Kaplumbağa papa peluşu yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’ya gönderiliyor, bu da Birleşik Krallık kalbimi akkor bir öfke ve dipsiz bir kederle dolduruyor ve size 29,99 ABD Doları verecek. Ayrıca Iron First Alexander veya Melina heykeli gibi daha az sevimli Elden Ring öğeleri de var, ancak ikisi de kaplumbağa papaya gerçekten bir mum tutuyor mu? Bence değil.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Baldur's Gate 3'ün ana anlatı tasarımcısı, birçok gizli sonuç hakkında 'Yıllarca her taş çevrilmeyecek' diyor