Oyun Haberleri

Video oyunlarından bıktıysanız, Game Pass Ultimate artık ücretsiz anime ile geliyor

PC Game Pass

Video oyunları. Dürüst olalım, oldukça demodeler, değil mi? Çubukları sallıyorsunuz, fareye tıklıyorsunuz, işler ölüyor, biri sizden para istiyor. Hepsi çok-orada-yapılmış-o. Ama endişelenme, çünkü artık onları oynamak zorunda değilsin.

Game Pass Ultimate aboneliğiniz artık “dünyanın en büyük anime kitaplığına” hiçbir ek ücret ödemeden erişmenizi sağlayan, sınırlı süreli ücretsiz Crunchyroll aboneliğiyle birlikte geliyor. “Anime Ayı”nı kutlamak için, bu yüzden o günlerde Stonehenge’i inşa ettiler.

Game Pass Ultimate üyeleri, aboneliklerini 75 günlük Crunchyroll Mega Fan üyeliğine ayırabilir. PC’nizdeki Xbox Uygulaması aracılığıyla edinebilirsiniz (hatırladınız mı?), ancak geçen yıldan eski bir deneme kullanıcısıysanız alamayacaksınız. Bir kez kaydolduğunuzda, Crunchyroll’un hacimli anime kitaplığında gizemli başlıklar içeren 1.300’den fazla programa erişim elde edeceksiniz.

Bu, One Piece, Jujutsu Kaisen, Nichijou ve Başka Bir Dünyada Hile Becerim Var ve Gerçek Dünyada da Rakipsiz Oldum gibi şeyler anlamına gelir. Bunların hepsi iyi ve güzel, hariç! Gerçekliğin kahramanı olarak benim izlemek istediğim anime orada bile değil, ne olmuş yani? Kabul ediyorum, konu bu olduğunda tamamen bilgisizim ve basitim, ancak size kesinlikle söyleyebilirim ki, ikisi de Crunchyroll’da (en azından burada Birleşik Krallık’ta) görünen Legend of the Galactic Heroes ve Revolutionary Girl Utena’dan rahatsızım.

Ama eğer bir şekilde 1.300’den fazla değersizle idare edebilirsen diğer teklifler, o zaman 20 Ekim 2023’ten önce bu teklifi almak isteyeceksiniz. Rusya, Çin, Küba, İran, Sudan veya Japonya’da ikamet ediyorsanız muhtemelen bunu yapamayacağınızı bilmelisiniz, ancak bunun dışında gerçekten herhangi bir kısıtlama yoktur.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Overcooked: All You Can Eat Güncellemesi Yeni Kış Şef Görünümleri Ekliyor