Oyun Haberleri

Elden Yüzük Klipsi, Castle Sol Şövalyelerini Hafife Almamak İçin Bir Hatırlatmadır

Elden Ring Mounted Cliffside

FromsSoftware’den bir oyun parçası Elden Yüzüğü bir Sol Şövalyesinin kışkırtıldığında karşılık vermek için kat etmeye istekli olduğu engin mesafeleri gösterir. Klip, ölümün hayattaki tek garanti olduğunu komik bir şekilde hatırlatıyor. Elden Yüzüğü.


7 Aralık 2022’de FromSoftware, Colosseum güncellemesini yayınladı. Elden Yüzüğü, tamamen yeni bir PvP modu getiriyor ve harita üzerinde oyuncuların bir araya gelip birbirleriyle kapışabilecekleri daha önce ulaşılamayan birkaç konumu açıyor. Güncelleme, oyuncu tabanına sağlıklı bir destek ve güzel bir canlanma sağladı. Elden Ring’in mevcut kamusal söylemdeki yeri. Yılın oyunu için Oyun Ödülleri’ndeki galibiyetinden ve FromSoftware’in yakın zamanda ortaya çıkardığı bir oyundan geliyor. Zırhlı Çekirdek canlanma, görünüşte yanlış yapamayan bir stüdyonun hayranı olmak için heyecan verici bir zaman oldu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Elden Ring Streamer İki Maleniyi Aynı Anda Yener

Kullanıcı ohlordwhywhy, Lands Between’daki istismarlarını göstermek için Reddit’e gitti. Elden Yüzüğü. Karla kaplı bir uçurumun tepesinde, muhtemelen güvenli bir şekilde tünemiş olan ohlordwhywhy, Tek Göz Kalkanlarından güzel bir atış yaptı ve alevli gülleyi, bir kalenin surlarında devriye gezerken hiçbir şeyden şüphelenmeyen bir Sol Knight’ın kafasına indirdi. Bununla birlikte, cisimsiz Sol Knight, bazılarının ohlordwhywhy ile yüz yüze gelmek için imkansız derecede uzak bir mesafeyi tahmin edebileceği bir şeyi ışınladığından ve ikiz kılıcıyla bir darbe saldırısı başlatmaya başladığından, atıştan duyulan memnuniyet kısa sürdü. Ardından gelen panik içinde, ohlordwhywhy kaçmaya çalıştı ve sonunda bir uçurumun kenarından yuvarlanarak kaçtı.

OKU  Bu hafta oynadığım en ilginç oyun, anlayamadığım insanlarla dolu dev bir kuleyi konu alan bağımsız bir bulmaca-macera oyunu

Klip, karşılaşmalarda görülen oyun/karşı oyun dinamiğine ilginç bir bakış. Elden Yüzüğü. Oyundaki bazı düşmanlar ve patronlar ilk başta imkansız görünse de, mekaniklerinde her zaman istismar edilmeyi bekleyen bazı ölümcül kusurlar vardır. Ne yazık ki ohlordwhywhy için taktikleri Sol Şövalyenin zayıflığına etki etmedi. Tek Gözlü Kalkan ilgi çekici ve benzersiz bir silah tasarımıdır; tipik olarak etli, yakın dövüş odaklı bir oyun stili için ayrılmış bir arketip için uzun menzilli bir seçenek sunan harika bir kalkan. Bununla birlikte dezavantajı, bir düşman, örneğin bir oyuncunun hemen yanına ışınlanarak yaklaşırsa, önemli bir dezavantajlı duruma düşer.

Ölüm çoktur Elden Yüzüğü. Bir oyuncuya oyunun zorlu engellerini nasıl aşacağını öğretmenin temel araçlarından biridir. Ohlordwhywhy’nin ölümü, menzil avantajına ve yüksek zemine sahip olmanın her zaman göründüğü kadar harika olmadığına dair kesin bir dersti.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: 2023’te Elden Ring’den Ne Beklenmeli?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Jack Black, Minecraft filminde rol aldıktan sonra Infinity Stones gibi video oyunu film rollerini toplamaya devam ediyor