Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #756: 15 Temmuz Cumartesi

Today

Yardımcı ipucumuzla bugünkü Wordle’ın yanıtını vermeden bir yön bulacaksınız veya 15 Temmuz (756) oyununun çözümüyle doğruca galibiyete gidin. Nasıl oynamak istersen, ihtiyacın olan her şeyi bu sayfada bulacaksın.

Sanırım son birkaç günden sonra Wordle bugün bana daha kolay bir oyun vermeye karar verdi, hızlı ve basit bir üç tahminle çözebildiğim bir şey. İkinci gidişimde, eğer olmasaydı O kelime o zaman kesinlikle olması gerekiyordu Bu bir – ve öyleydi. Umarım yarının Wordle cevabını bulmak da aynı derecede zahmetsiz olur.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

15 Temmuz Cumartesi için bir Wordle ipucu

Bugün bulmanız gereken kelime, peri masallarında yaşlı ve çirkin bir cadıyı tarif etmek için sıklıkla kullanılan türden bir kelimedir, ancak bu kelimenin uygulanması için büyülü güçlere sahip olması gerekmez. Bugün bulmak için iki ünlü var.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Bugünün yapbozunda hiçbir harf iki kez kullanılmaz.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açıcı, benzersiz ünlülerin ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm, tekrar eden harfler içerebilir.
OKU  Dying Light 2 Yaması DRM'yi Kaldırır, Nvidia DLSS 3'ü Uygular

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#756 Wordle cevabı nedir?

Hafta sonuna galibiyetle başlayın. 15 Temmuz (756) Sözünün Cevabı KOCAKARI.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok eski Wordle yanıtı sığdırabilirseniz, halihazırda kullanılmış olan bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme işleminizi taze tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 14 Temmuz: ARKADAŞ
 • 13 Temmuz: MAVNA
 • 12 Temmuz: WHIRL
 • 11 Temmuz: TOPRAK
 • 10 Temmuz: ÇILGINLIK
 • 9 Temmuz: GİRMEK
 • 8 Temmuz: ÇÖMELMEK
 • 7 Temmuz: TATLI ÇÖREK
 • 6 Temmuz: RÜZGARLI
 • 5 Temmuz: ZEHİR

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle her gün size altı sıra beş kutu sunuyor ve bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmış.

isteyeceksin güçlü bir kelime ile başla ALERT gibi—birden çok sesli harf, yaygın ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey. Enter’a basın ve kutular hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu size gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

Geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak, aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak, ikinci kez birinciye iltifat etmek isteyeceksiniz.

OKU  Megaton Rainfall'ın yapımcısı, Megaton Rainfall'dan bile daha tuhaf görünen yeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.