Oyun Haberleri

Atlus, 2023’te Ortaya Çıkacak Yeni Oyunların Takdirini Veriyor

Atlus New Year 2022

Japon oyun yayıncısından yeni bir mesaj Atlus sadece yeni yılı kutlamakla kalmıyor, aynı zamanda 2023 boyunca duyurulacak bazı oyunlarla da dalga geçiyor. Shin Megami Tensei ve kişilik grubun en tanınmışı olmak. Bunların her ikisi de 2022’de inanılmaz kilometre taşlarına sahipti. kişilik ile birlikte yepyeni bir satış kilometre taşına ulaşan franchise Shin Megami Tensei 30. yılını kutluyor. Bu, mobil oyunları için özel etkinliklerin yanı sıra seriye dayalı eski bir kart oyununun özel olarak yeniden piyasaya sürülmesini içeriyordu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Burada yeni yılla birlikte, geliştiriciler ve yayıncılar hayranlarla birlikte sırada ne çıkacağını kutluyorlar. Bu, sosyal medyadaki özel temalı selamlama mesajlarına gelecek için alay etmeyi içerir. Atlus, tavşan yılını kutlayan özel bir Yeni Yıl kartı yaptığı için farklı değil. Bu, yalnızca Twitter’da değil, aynı zamanda 2023’te daha fazlasının geleceğini vaat eden bir mesajla Famitsu’da da yayınlandı.

İLİŞKİLİ: Persona 5 Royal Futaba ‘Oracle’ Sakura MegaHouse Lucrea Figürü Açıklandı

Bu özel kartta şirketin maskotu Jack Frost ve Morgana’nın yeni bir resmi var. Kişi 5 geleneksel kimonolarda, tavşan yılı olduğu için Inaba’nın Tavşanı olarak bilinen iblisle birlikte. Yayıncı, 2023’ün şu sürümlerin yayınlanmasıyla başlayacağını belirtiyor: Kişi 3 Taşınabilir ve Kişi 4 AltınYayıncı ayrıca birkaç “yayınlanmamış yeni başlık” hazırladığını belirtiyor ve hayranlardan yeni yıl boyunca onları dört gözle beklemelerini istiyor.

OKU  Valve, Steam beta katılımını kolaylaştırıyor çünkü daha fazla Steam beta katılımcısı istiyor

Atlus’un Famitsu’ya gönderdiği mesajda, hayranlarına devam eden destekleri için teşekkür edildi ve remaster gibi oyunların piyasaya sürüldüğüne dikkat çekildi. Kişi 4 Arena UltimaxNintendo Switch sürümleri 13 Nöbetçi: Aegis Rim, Ruh Hackerları 2ve Kişi 5 Kraliyet. Yayıncı ayrıca nasıl olduğunu da not eder Kişi 5 Kraliyetremaster’ı ilk ayında bir milyon adet sattı ve şimdi dünya çapında 3,3 milyondan fazla sattı.

Atlus’un mağazasında neler olduğuna gelince, geliştirici Shinjiro Takada, hayranların etrafında dönen daha fazla içerik görebileceğini öne sürdü. Shin Megami Tensei‘nin 31. yıl dönümünde, son ana hat sürümünün çıktığına dikkat çekilerek, Shin Megami Tensei 5, dünya çapında 1 milyondan fazla satmıştı. Yayıncı, 2019’da benzer bir açıklama yaptı ve ardından yukarıda belirtilenler gibi dört yeni oyun ortaya çıkardı. Kişi 5 Kraliyet. Hayranların sadece beklemesi ve ne olduğunu görmesi gerekecek Atlus mağazada var, daha fazla olsun kişilik, Proje Yeniden: Fanteziveya açıklanmayan yepyeni bir Shin Megami Tensei oyun.

DAHA: 30 Yıl Sonra Shin Megami Tensei’nin Mirası

Kaynak: Famitsu (VGC aracılığıyla)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Fallout 4'ün en iddialı modlarından biri, Starfield'ın yolundan çekilmek için ertelendi