Oyun Haberleri

En sevdiğimiz ekonomik oyun koltuğumuz Black Friday için şimdiye kadarki en ucuz fiyata

Black Corsair gaming chair on blue background with Black Friday logo

Corsair TC100 | Kumaş | 249,99$ Amazon’da 189,99 ABD doları (60 tasarruf edin)
TC100, harika görünümü ve gerçek konforuyla popüler T3 Rush’ın devamı olan, şu anda en sevdiğimiz uygun fiyatlı oyun koltuğumuzdur. İncelememizde daha fazlasını okuyabilirsiniz. Ve kişisel bir not olarak, bağdaş kurarak oturmanıza izin vermesi TC100 için büyük bir artıdır ve çoğu çanak koltuk tarzı sandalyeye karşı büyük bir artıdır.

Fiyat kontrolü: Corsair 249,99$ | Best Buy $189,99 (geçici olarak stokta yok)

En sevdiğimiz bütçeye uygun oyun koltuğumuz Corsair TC100, Black Friday erken anlaşmasında normal fiyatından 60 $ indirimli.

Amazon’da 189,99 dolara test ettiğimiz en ucuz ve en konforlu sandalyelerden birini alabilirsiniz. Piyasada çok sayıda uygun fiyatlı oyun sandalyesi var, ancak bunların çoğu aşırı sağlam ve zamanla aşınan dayanıksız malzemeler kullanıyor. TC100 değil.

TC100 incelememizde Katie Wickens, kalın koltuk minderi ve pek çok ekonomik sandalye gibi kendinizi içine sıkıştırmanıza neden olmayacak geniş tasarımı nedeniyle onu övdü. Statik kafalık pozisyonunun ve ileri ve geri kol dayama hareketinin olmamasının hayranı değildi, ancak bunların her ikisini de iki kat daha pahalı olan bir sandalyede daha çok görüyorsunuz.

TC100 kumaş ve deri seçenekleriyle mevcuttur ancak Best Buy’da yalnızca kumaş versiyonu satışa sunulmaktadır. Her iki versiyon da genellikle aynı fiyata satılıyor, ancak sadece kumaş versiyonunu indirimli olarak bulabildim. Katie, Corsair’in kullandığı malzemenin yumuşak ve nefes alabilen bir malzeme olduğunu ve daha pahalı sandalyelere benzer bir his verdiğini söyledi.

  • Tüm bunların küratörlüğünü yapıyoruz en iyi Black Friday PC oyun fırsatları tam burada.

TC100’ün geri kalan her şeyi bu fiyattaki sandalyeler için oldukça standart. Diğer favorilerimize benzer şekilde tam 160 dereceye kadar eğilebilir ve 264 lbs ağırlık kapasitesine sahiptir. Karşılaştırma için, Secretlab Titan Evo oyun koltuğu genel favorimizdir ve 165 dereceye kadar eğilebilir ve XL boyut seçeneğiyle 397 lbs’ye kadar ağırlık taşıyabilir. Manyetik yastık ve 4D kolçaklar gibi süslü şeyleri kaybedersiniz, ancak 300 doların biraz üzerinde tasarruf edersiniz. Bana sorarsan fena bir anlaşma değil.

OKU  Arkane, Redfall'un her zaman çevrimiçi olma gereksinimini kaldırabilir

189,99 dolarlık fiyat onu bütçeye uygun oyun sandalyeleri deniziyle karşı karşıya getiriyor, ancak bu aslında bir seviye daha yukarıda. Amazon dün satışa çıkardı ama çoktan tükendi. Best Buy’un hisseleri güçlü görünüyor, ancak bunun kadar güzel bir anlaşmaya hızlıca karar vermek isteyebilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.