Oyun Haberleri

Sonraki Pokemon Scarlet ve Violet Tera Raid Etkinliği Hydreigon ve Dragapult’u Öne Çıkaracak

pokemon-scarlet-and-violet-hydreigon-dragapult-tera-raid-event

için bir sonraki Tera Baskını Etkinliği Pokemon Kızıl ve Menekşe Paldean pokedex’te bulunan iki sözde efsaneye sahip olduğu doğrulandı. Etkinlik boyunca, Pokemon Kızıl ve Menekşe oyuncular, sahip oldukları oyunun sürümüne bağlı olarak Hydreigon veya Dragapult içeren özel baskınlar bulabilecekler.


Franchise içindeki çoğu başlıkta olduğu gibi, Pokemon Kızıl ve Menekşe birkaç özel Pokemon sürümü içerir, yani oyuncular sonunda Pokedex’lerini tamamlamak için başkalarıyla ticaret yapmak zorundadır. Bunlar arasında, dünyanın dört bir yanında bulunan daha güçlü yaratıklardan ikisi olan sözde efsaneler Hydreigon ve Dragapult da var. Pokemon Kızıl ve Menekşe Pokedex ve etkinlik süresince toplu halde elde edilebilecek – ancak yalnızca kendi oyunlarında.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Pokemon Scarlet ve Violet Tera Baskınları Hakkında Yeni Keşif, Shinx’i Beklenmedik Bir Kahraman Yapıyor

Hydreigon ve Dragapult Tera Raid Etkinliği 6 Ocak 2023 00:00 UTC’de başlayacak ve 8 Ocak 2023 23:59 UTC’ye kadar sürecek. Bu süre zarfında oyuncular Hydreigon’u (Pokemon Kızıl) veya Sürükle (Pokemon Menekşe) Paldea’ya dağılmış Tera Baskınlarında daha sık, oyuncuların seviye atlamak ve ön evrimlerini geliştirmek zorunda kalmak yerine bu güçlü Pokemon’u doğrudan yakalamalarına izin veriyor. Ancak oyuncular çok heyecanlanmadan önce, eğer Pokemon Kızıl ve Menekşe Salamence ve Tyranitar Tera Raid Etkinlikleri, yapılacak her şeydi, bu etkinlik olası bir ödül olarak Herba Mystica’yı içermeyecek. Ana ödül muhtemelen bu nadir Pokemon’u ilk etapta yakalama yeteneği olacak.

OKU  Yapımı 15 yıl süren bu Maraton modu, pratik olarak tamamen yeni bir oyundur.

Hydreigon ve Dragapult, etkinlik süresince dört ve beş yıldızlı baskınlarda yer alabilecekler, yani Gizli Yeteneklerine sahip olma şansına sahip olacaklar. Türün tek olası yeteneği olduğu için tüm Hydreigon’un Levitate’e sahip olması garanti edilirken, Dragapult’un bulduğu Pokemon Kızıl ve Menekşe Tera Baskınları, Lanetli Vücut olarak bilinen Gizli Yeteneğe sahip olma olanağına sahiptir. Cursed Body hiçbir şekilde Dragapult’un sahip olabileceği en güçlü yetenek olmasa da, var olma olasılığı, diğerleriyle savaşırken bazı yararlı akıl oyunlarına izin verir.

Bu olay muhtemelen yedi yıldızlık kadar zor olmayacak. Pokemon Kızıl ve Menekşe Cinderace Tera Raid Event, Hydreigon ve Dragapult, rekabetçi oyunda büyük bir tehdit olmalarına yol açan inanılmaz derecede yüksek temel istatistiklere sahip iki saygın Pokemon olmaya devam ediyor – ancak Dragapult’un esnekliği ve genellikle benzersiz hız kademesi, Hydreigon’a kıyasla geleneksel olarak üstün olmasına neden oluyor. Peri’ye karşı sakatlayıcı bir 4x zayıflığı ile boğuşuyor.

Pokemon Kızıl ve Menekşe Nintendo Switch için özel olarak şimdi mevcuttur.

DAHA: Larry Neden En İyi Pokemon Scarlet ve Menekşe Spor Salonu Lideridir?

OKU  En sevdiğim Elder Scrolls benzeri RPG, Steam Deck'te şaşırtıcı derecede kötü çalıştı, ancak küçük, şaşırtıcı bir ayar, performansını ikiye katladı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.