Oyun Haberleri

Minecraft ve tıklama oyunlarının birleşimi olan Outpath için demoyu deneyin

Minecraft ve tıklama oyunlarının birleşimi olan Outpath için demoyu deneyin

Kulağa ilginç gelen bir deney, geçtiğimiz hafta Ezici Derecede Olumlu Steam incelemeleri topladı: Bu, 2023’te çıkacak ve düzgün bir şekilde Outpath olarak adlandırılacak bir oyun için Outpath: The First Journey adlı bir demo. Bir prolog bölümü olarak faturalandırıldı, ancak ana oyun için planlanmış gibi görünen şeyin bir demosu. Başta Forager gibi oyunların hayranlarına hitap edeceğini düşünüyorum, ancak aynı zamanda boşta tıkırtı, hayatta kalma işçiliği ve üretim optimizasyonu kalabalığını da çekecek.

Oynamak tamamen beklediğiniz kaynakları toplamanız, karalamalar toplamanız ve araç hazırlamanız ile ilgilidir, ancak üste bir otomasyon yönü ekleyerek üssünüzü siz olmadan çalışacak şekilde ayarlamanıza izin verir. Daha fazla kaynağa sahip oldukça, daha fazla kaynağa sahip daha fazla ada satın alırsınız; bu konudaki tatbikatı biliyorsunuz. Buradaki deneysel seçim, teorik olarak Outpath’in, Forager veya Satisfactory veya Minecraft gibi oyunların tam olarak tasarlanmadığı bir şekilde boşta kalmanıza izin verecek şekilde tasarlanmış olmasıdır.

Amaç, bu tarzların bir karışımı olmasıdır – Forager’ın oldukça iyi yaptığı ancak aktif oyun kadar eşdeğer veya tatmin edici bir oyun tarzı olmayan bir şey.

Sonuç, Forager’a çok benziyor, ancak 3B ortamı ve son derece soğuk oynanışı nedeniyle pek çok bükülme sunuyor. Bu türdeki diğerleri kadar gösterişli değil – sonuçta, bu günlerde pek çok gördüğümüz önsöz demolarından biri. Haliyle, kontrol edilmesi gereken yaklaşık 10 saatlik bir oyun var ve çok sakin bir 10 saat.

Yukarıda isimlerini kontrol ettiğim oyunları beğendiyseniz, o zaman bu, demosunu kontrol etmeniz için bir oyun olabilir. Bu oyunları biraz seviyorsanız, tam sürümün daha gösterişli olup olmadığını görmek için beklemek isteyebilirsiniz. Ya da yapma. Her zamanki gibi, ben senin baban değilim.

Outpath: The First Journey’i bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) Steam’de ve Outpath sayfasında (yeni sekmede açılır) kendisi de. Solo geliştirici David Moralejo Sánchez tarafından yapıldı ve GrabTheGames ve UpgradePoint tarafından yayınlandı.

OKU  Evet, Intel şimdiye kadarki en hızlı oyun CPU'sunu 699$'a piyasaya sürdü ve hayır, buna ihtiyacınız yok

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir