Oyun Haberleri

Erken erişimde yeni bir lo-fi Sims yarışmacısı piyasaya sürüldü

Tiny Life - four Tinies in a house with a walls-down view. Two speak to each other, another eats a table, a fourth works on a computer.

The Sims’ten bir ısırık almaya çalışan çok kısa oyun listesinde Tiny Life gibi süper pikselli, korkak bir oyun bulmayı beklemiyordum. Gibi şık ve cilalı olmayabilir paralivler veya eski Sims geliştirici soyağacına sahip olmak Seninle Hayatancak Tiny Life, fikirlerle dolu bir yol haritası ve kendiniz deneyebileceğiniz bir demo sürümü ile bugün erken erişimde kullanıma sunuldu.

Tiny Life demosu ile yaklaşık bir saat geçirdim ve kesinlikle lo-fi Sims: Eylemler için dairesel bir menüsü, aynı altı temel ihtiyacı (enerji, açlık, sosyal, tuvalet, hijyen, eğlence) ve tüm gariplikleri var. küçük simüle edilmiş insanların sonunda sahip olduğu tuhaflıklar.

Bir noktada, evimdeki iki yetişkin, ızgara peynir, spagetti bolonez ve ton balığı eriyiği için malzemelerle çevrelenene kadar, ancak hiçbirini bitirmeyi reddedene kadar, pişirme niyetiyle yemekleri buzdolabından çıkarmaya devam etti. Bu arada, evlatlık oğulları Winter, ailesinin yatağında uyumaya devam etti ve ilk komşu ziyaretçisi, işsiz oldukları için onlarla dalga geçti. Bilirsin, olağan hayat sim kaosu.

(İmaj kredisi: Ellpeck Oyunları)

Bugün başlatılan ücretli erken erişim sürümünde daha fazlası olmasına rağmen, demo sürümü, küçük bir mobilya seti ve mevcut kaplamalarla oldukça kısaltılmıştır. Çok düşük piksel sayısı estetiğini çözümlemeye çalışan hüzünlü gözlerim bir yana, Tiny’min bir eylemi yapmak için ne kadar zaman harcayacağını bilmemek gibi, bununla ilgili tartışmalarım önemsizdi.

Tiny Life, Sims oyuncularının dilediği bazı parçalara sahip, Tinies’in lottan lota özgürce hareket edebildiği açık dünya mahalleleri gibi. Özel mahalle haritaları da dahil olmak üzere modları ve Steam Workshop içeriğini destekler.

Tiny Life web sitesinde bir özelliklerin listesi (yeni sekmede açılır) erken erişim sırasında daha fazla yaşam aşaması (şimdiye kadar yalnızca yetişkinler, çocuklar ve bebekler), daha fazla etkinlik, inşa modunda birden fazla kat, mevsimler, evcil hayvanlar ve çok oyunculu dahil olmak üzere geliştirmeyi planlıyor.

OKU  Bu "işlemeli ortaçağ platform oyunu" için yeni bir fragman, güneşli köyünün altında gömülü genişleyen yeraltı dünyasını gösteriyor

Tiny Life demosunu şu adresten indirebilirsiniz: itch.io (yeni sekmede açılır) veya Steam’de (yeni sekmede açılır) veya Steam’deki erken erişim sürümünü 10 Mayıs’a kadar her zamanki 14,99$ fiyatından %10 indirimli alın.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Baldur's Gate 3 sonunda görünüşünü değiştiren bir 'sihirli aynaya' kavuşuyor, Mystra'ya övgüler olsun

Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 modlarınızı 2.0 güncellemesinden önce silmelisiniz ve oyunu temiz bir şekilde yeniden yüklemeniz gerekebilir

Oyun Haberleri

Ubisoft, The Division 3'ü tesadüfen duyurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir