Oyun Haberleri

Elden Yüzük Klipsi, Enerji Seviyenizi Neden Artırmanız Gerektiğine Dair Mükemmel Bir Hatırlatmadır

elden ring astel stars of darkness

Bir Elden Yüzüğü klip, Astel, Stars of Darkness gibi oyun sonu patronlarına meydan okumaya hazırlanırken Vigor’a çok sayıda rün seviyesi yatırmanın önemini gösteriyor. Tam olarak ne kadar güçlü olduğunun talihsiz bir göstergesi Elden YüzüğüOyun sonu patronları alabilir, ancak oyuncular hızla yenilmeden önce fizik ve meraklılarla hazırlanmak için 30 saniye harcadıkları için komik bir video oluşturur.


Videonun orijinal başlığı, oyuncuların bu patronla savaşırken kabaca Rune Seviyesi 150 olduğunu iddia ediyor, bu da yenmek için yeterince yüksek olmalı. Elden Yüzüğü çok fazla sorun olmadan. Bununla birlikte, oyuncuların bir oyun sırasında hangi beceri puanlarına yatırım yapacaklarını seçmeleri gerektiğinde, bir yapının kalitesinin ne kadar önemli olabileceğini tam olarak gösteriyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Elden Ring Oyuncusu Dragonlord Placidusax’ı Kolayca Öldürmek İçin Aslan Greatbow’u Kullanıyor

Reddit kullanıcısı TheShotaKing224 tarafından paylaşılan klipte Elden Yüzüğü subreddit, oyuncunun bir hayalet olarak Karanlığın Yıldızları Astel ile savaşmak için çağrıldığı görülebilir. Bir dizi Ash of War ve buff’larla dövüşe hazırlanmak için yarım dakika harcadıktan sonra, üçlü grup sadece ev sahibinin patron tarafından hemen yumruklanması için mücadeleye girer. Saldırının ev sahibine 1037 hasar vermeyi başardığı, onu anında öldürdüğü ve yardımcı oyuncuları daha savaşa girmeden kendi dünyalarına geri gönderdiği görülebilir.

Adamım….rl 150’deyiz….sağlığın nerede? Eldenring’den

OKU  Fallout 4 Modu, Hortlakları Saf Kabus Yakıtına Dönüştürüyor

Komik bir şekilde kısa bir karşılaşma, üçlü grubun bu kadar çabuk biten bir kavgaya hazırlanmak için çok zaman harcaması gerçeğiyle daha da komik hale geldi. Bununla birlikte, bazı yorumlar, Astel tarafından yenildiğinde ne kadar hasar aldığına bağlı olarak ev sahibinin yapısının bazı ince noktalarına işaret etti. Alınan hasara göre, ev sahibinin kabaca 30 Vigor’a sahip olduğu görülüyor, bu da çoğu darbeden sağ çıkmak için yeterli değil. Elden Yüzüğüdaha güçlü oyunsonu patronları.

Klibin kendisi, Vigor istatistiğine yatırım yapmanın önemini gösteriyor. Elden YüzüğüAstel gibi bir patronun tek bir saldırısında hayatta kalmak için 30’dan fazlası hala yeterli değil. Yapıların çeşitliliği göz önüne alındığında Elden Yüzüğü, klipte ev sahibi oyuncuyu öldüren gibi bir saldırıya dayanabilecek bir karakter yaratmanın birçok yolu var. Bununla birlikte, bu kadar çok Vigor ihtiyacı bazen oyuncuların tek vuruşta öldürülen bir cam top oluşturmadan yapılarını karıştırmak için ne kadar alana ihtiyaç duyacağını tam olarak sınırlayabilir.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA FAZLASI: Elden Ring’in Ağaç Gözcüsü’nü Aşırı Kullanımı, Onu Gerçekten Manzaranın Bir Parçası Olmaktan Koruyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hyper Light Breaker'ın dünyaya genel bakış fragmanı prosedürel olamayacak kadar güzel görünüyor