Oyun Haberleri

Eski Sims stüdyo başkanı şimdi Life By You adlı rakip bir oyun yapıyor

Eski Sims stüdyo başkanı şimdi Life By You adlı rakip bir oyun yapıyor

The Sims’e yeni bir rakip geliyor ve bu, eski bir Sims geliştiricisi tarafından yönetiliyor. Paradox bugünkü gösteriminde, Paradox Tectonic tarafından geliştirilen ve eski Sims stüdyo başkanı ve Second Life stüdyosu CEO’su Rod Humble tarafından yönetilen Life By You adlı oyun için kısa bir teaser yayınladı.

Bugünün yukarıdaki duyuru videosu, yeşillikler, banliyö mahalleleri, ev inşaatı ve sarılmak ve bir yemeği mikrodalgada pişirmek gibi gerçek insansı şeyler yapan simüle edilmiş insanlar hakkında önerilerde bulunan çok hızlı bir tanıtımdı. Evet, görünüşe göre Life By You, Kuzey Amerika banliyöleri ve hepsi için The Sims’e doğrudan rakip olmaya çalışıyor.

Bina arayüzü ve belirli ev dekor stilleri hakkında ipuçlarını çerçeve içinde bulabilmenize rağmen, ilk açıklamanın bize sağladığı her şey bu kadar. Teaser evin iç kısmında belli belirsiz bir 70’ler havası var. Kendi umudum, Paradox’un strateji meraklılarının, The Sims 4’ün yakında çıkacak olan Growing Together genişlemesinde henüz yeni ele aldığı eşit derecede derin bir kişilerarası simülasyon seviyesiyle kapıdan çıkmasıdır.

Daha fazla ayrıntı ve oynanış içeren daha büyük bir açıklama 20 Mart Pazartesi günü Life By You YouTube kanalı (yeni sekmede açılır).

Paradox’un bugünkü etkinliğinden çıkan en büyük haber, başka bir sim olan Cities: Skylines 2’nin duyurulmasıydı. BattleTech geliştiricisi Harebrained Schemes’in Indiana Jones XCOM’a benzeyen bir sonraki oyununu da gördük.

Paradox Interactive - bir karakter, 70'lerin dekor stiline sahip bir evin mutfağında yiyecekleri mikrodalgada pişiriyor

(İmaj kredisi: Paradox Interactive)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Elden Ring'in en sadık oyuncularından oluşan bir grup, DLC'nin yayınlanmasını beklerken aynı Souls patronlarını yaklaşık 800 kez öldürdü