Oyun Haberleri

GTA Online Oyuncusu Okyanusun Ortasında Karaya Vurmuş Bir Balina Buldu

gta online boat

A GTA Çevrimiçi Oyuncu, okyanusun ortasında rastgele bir kumsalda bir kambur balina buldu. Grand Theft Auto Çevrimiçi geniş ve çeşitli açık dünyasıyla oyuncularını şaşırtmaktan asla vazgeçmeyen bir oyundur. Soygunlardan ve yarışlardan kumarhanelere ve gece kulüplerine kadar, Los Santos’ta ve ötesinde her zaman yapacak yeni ve heyecan verici bir şeyler vardır. Öte yandan, oyuncular hareketli şehir hayatından kaçabilir ve uçsuz bucaksız okyanusların veya dağların vahşi doğasını keşfedebilirler. GTA Çevrimiçi.


Ek olarak, GTA Çevrimiçi herhangi bir yerde bulunan en kapsamlı hayvan listesine sahiptir. Büyük otomobil hırsızlığı Geyik, çakal, yaban domuzu ve puma gibi çok sayıda vahşi canlıya sahip olduğu için oyun. Geliştiriciler, orkalar, köpek balıkları ve birkaç balık türü gibi deniz canlıları da dahil olmak üzere güncellemeler yoluyla daha fazla hayvan eklediler. Dünyadaki en nadir deniz hayvanlarından biri GTA Çevrimiçi sadece oyunun geliştirilmiş versiyonunda bulunan kambur balinadır. Şimdi, bir oyuncu okyanusun ortasındaki bir kumsalda kıyıya vuran bir balinayla karşılaştı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: GTA Online NPC, Bir Oyuncuya Vurmamak İçin Şaşırtıcı Bir Hareket Gerçekleştiriyor

Reddit kullanıcısı ssweatband, geçtiğimiz günlerde okyanusun ortasında kıyıya vurmuş bir balinayla karşılaşmalarının ekran görüntüsünü yayınlayarak olaya tanık oldu. Resim, küçük bir kumsala vurmuş gibi görünen dev deniz yaratığının üzerinde duran karakterlerini gösteriyor. Grand Theft Auto Çevrimiçi. Kambur balinalar dünyanın en büyük canlılarıdır. Büyük otomobil hırsızlığı evren, neredeyse Benson kamyonu kadar büyük. Ancak oyuncuya saldırmayacakları ve herhangi bir silahla öldürülemeyecekleri için pasif hayvanlardır. GTA Çevrimiçi.

Neden okyanusun ortasında karaya vurmuş bir balina var? gtaonline’dan

OKU  Honkai: Star Rail, Genshin Impact'in lansman rakamlarını aştığı için bilimkurgu fanteziyi gölgede bırakıyor

Reddit gönderisi arasında çok fazla tartışmaya yol açtı. GTA Çevrimiçi Bu garip olayla ilgili teorilerini ve şakalarını paylaşan hayranlar. Çoğu insan, kambur balinanın ortaya çıkışı ile San Andreas eyaletinin en yüksek dağı olan Chiliad Dağı arasındaki iddia edilen ilişki hakkında şaka yaptı. Adı geçen GTA Çevrimiçi konumu, aralarında birçok komplo teorisinin konusudur. GTA hayranlar.

Bu aksaklık, münferit bir olay gibi görünse de, karaya vuran balinalar, dünyada nadir ama meşru bir vahşi yaşam karşılaşmasıdır. GTA Çevrimiçi. Genellikle, karaya vurmuş balinalar Cayo Perico adasında bulunur. GTA Çevrimiçi, kuzeydoğu tarafında bir balıkçı iskelesinin yanında. Yumurtlama şansları %50’dir ve oyuncular onları Heist Prep: Gather Intel görevi için fotoğraflayabilir. Karaya vuran balinalar bölgeye özgü değildir. GTA Çevrimiçi içinde de bulundukları için GTA 5San Andreas çevresindeki çeşitli plajlarda bulunabilecekleri tek oyunculu modu.

Grand Theft Auto Çevrimiçi şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Grand Theft Auto 6 Duyuru Fragmanı Ayrıntıları İnternete Sızmış Olabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.