Oyun Haberleri

Korku Oyunu Afterlife VR, PlayStation VR2’ye Geliyor

afterlife-vr-horror-game-coming-to-playstation-vr2-gamerant-2a

Bölünmüş Işık Stüdyoları Ölümden Sonra Sanal Gerçeklik PS VR2’ye doğru ilerliyor. Ölümden Sonra Sanal Gerçeklik 16 Eylül 2022’de Oculus ve Vive için yayınlandı ve şu anda Steam’de “Çok Olumlu” bir derecelendirmeye sahip, bu PS VR2 bağlantı noktası için iyiye işaret olabilir.


Split Light Studio da yayınlandı Motorlu Hız Treni VR Ve Güneş Sistemi VR her ikisi de Steam’de “Çoğunlukla Olumlu” inceleme puanı aldı. Stüdyo, VR filmleri ve oyunları ile 3D ve 360 ​​derece filmler oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. Ölümden Sonra Sanal Gerçeklik Oyuncu, hayatını sonsuza dek değiştirecek bir çağrı aldığında, gece devriyesinde görev yapan çaylak genç bir polis memuru olan Adam Bernhard rolünü üstlenir. Korkunç yolculuk, Adam’ı Black Rose akıl hastanesinin duvarlarının derinliklerine, benzer bir komploya götürür. Dayanma. PlayStation sahipleri için bu, 2023 için başka bir harika korku oyunu olmalı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Korku Oyunu Madison VR Versiyonu Alıyor

PS VR 2 sürümü görecek Ölümden Sonra Sanal Gerçeklik gibi harika oyunlara katılın Gözlerinin Önünde PlayStation VR 2 güncellemesi alın. Maalesef belirli bir çıkış tarihi açıklanmadı ve fragman sadece 2023’ü hedefliyor. Ancak geliştirici Vahe Asloyan, canavarların yanında “akıl oyunları” ve bulmacaların olduğunu belirterek olay örgüsü ve oynanış hakkında oldukça samimi konuşuyor. ve Black Rose akıl hastanesinin hastaları.

OKU  NYT Connections'ın ipucu ve yanıtları bugün: 25 Eylül (#106)

Asloyan, Afterlife VR’deki korkuları çeşitlendirmeyi amaçlayan sağlam bir yapay zeka sisteminden de bahsediyor ve kulağa Xenomorph’u anımsatıyor. uzaylı izolasyonu. Creative Assembly bir devam oyunu üzerinde çalışıyor olabilir, ancak şimdilik Ölümden Sonra Sanal Gerçeklik özellikle oyuna VR’de girmenin getirdiği ek ürkütücülük düşünüldüğünde, daha büyük sürümlere giden yolda mükemmel bir mola yeridir.

Ölümden Sonra Sanal Gerçeklik PS VR2’de çok sayıda sağlam oyuna katılıyor. PlayStation VR 2 kataloğunu desteklemeye devam eden Sony için VR’nin geleceği çok parlak görünüyor. Selefi birçok harika VR oyununa sahip olmasına ve hem eleştirel hem de ticari olarak çok iyi kabul görmesine rağmen, PS VR2 şimdiden VR oyunlarının ikinci doğa olma hedefine veya bazı kişilerin dediği gibi “oyunun geleceği” olma hedefine doğru daha büyük bir adım gibi geliyor. ”

Pek çok oyuncu henüz bir PS5’e sahip değil ve PlayStation’ın PS VR2’nin üretimini azalttığına dair söylentiler var, ancak ikinci söylenti o zamandan beri ortadan kalktı ve mevcut nesil ekipmanlara erişim kolaylığı ( PS5 veya yeni bir grafik kartı olsun) hafifliyor gibi görünüyor. Bu, çok yakında daha fazla insanın PS VR2 gibi bir kulaklığı alıp ürkütücü dünyalara girebileceği anlamına geliyor. Ölümden Sonra Sanal Gerçeklik.

OKU  Baldur's Gate 3 oyuncularının %35'inin şimdiden şeytani yolu seçtiğine inanamıyorum

Ölümden Sonra Sanal Gerçeklik Oculus ve Vive’da mevcuttur ve şu anda PlayStation VR2 için geliştirilmektedir.

DAHA: PlayStation’ın Erişilebilirlik Denetleyicisi Doğru Yönde Atılmış Bir Adım

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.