Oyun Haberleri

GameStop Mağazasında Windows’ta Hala Super Mario Galaxy Reklamı Var

GameStop Store Still Has Super Mario Galaxy Advertisement in Windows

Bir oyuncu, yerel GameStop’ta hala Mario’nun bir resminin olduğunu keşfetti. Süper Mario Galaksisi pencerelerinde. Süre Süper Mario Galaksisi on yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürüldü, mağaza henüz onu herhangi bir nedenle kaldırma ihtiyacı hissetmedi.


İnanması zor olsa da, Süper Mario Galaksisi ilk olarak 2007’de piyasaya sürüldü. Nintendo Wii için piyasaya sürülen oyun, Mario’yu çeşitli galaksilere seyahat etmek ve Prenses Şeftali’yi kurtarmak için Güç Yıldızlarını kurtarmakla görevlendirildiği uzaya gönderdi. Başlık, birçok hayran arasında popüler oldu ve bir devam filmi ortaya çıkardı. Süper Mario Galaksi 2, birkaç yıl sonra. orijinal iken Süper Mario Galaksisi kapsamında başka bir sürüm aldı Süper Mario 3D All-Stars 2020’de, 2007 oyununun reklamlarının çoğu artık ortalıkta yok gibi görünüyor. Ancak bir oyuncu yerel GameStop’ta bunun tersini keşfetti.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Yemek Kamyonu, Müşterilerin Beklerken Süper Mario Kart Oynamalarını Sağlıyor

GameStop mağazalarının pencerelerine popüler oyunların reklamlarını koyması alışılmadık bir durum değildir. Bununla birlikte, cafebtw olarak bilinen bir TikTok kullanıcısı, yerel GameStop’un hala bir reklamı kaldırmadığı garip bir örneği belgeledi. Süper Mario Galaksisi. Kısa videoda, kullanıcı ön camlara iliştirilmiş devasa resmi gösterdi. Oyunun tanıtım görselinde Mario, uzayda uçan bir Luma’nın yanında yer alıyordu.

OKU  No Man's Sky Fan 3D Kendi Çoklu Aracını Yazdırıyor

Cafebtw, reklamı ifşa etmenin yanı sıra resmin arkasındaki garip durumu da açıkladı. Kullanıcıya göre, GameStop ile Süper Mario Galaksisi tanıtım resmi Kaliforniya’da bulunuyordu. Bunun, yeni oyunlar ararken genellikle alışveriş yaptıkları mağaza olduğunu belirttiler ve Mario ve Luma imajını her zaman takdir ettiklerini söylediler. Ne yazık ki, cafebtw ortaya çıkardı Süper Mario Galaksisi reklam kötüleşmeye başlamıştı yani binanın ön camlarında ne kadar kalacağı belli değil.

cafebtw, bu olağandışı keşfi TikTok’ta yayınladığından beri, bir dizi Nintendo hayranı bunu fark etti. Aslında video 10.2 binden fazla beğeni aldı ve bu da pek çok hayranın uzay temalı videoyla ilgili güzel anıları olduğunu kanıtlıyor. Süper Mario oyun. Ek olarak, yorumlardaki diğer birkaç oyuncu, yerel GameStops’larında klasik oyunlar için eski reklamlar olduğunu iddia etti. Örneğin, bir kullanıcı mağazasında 2007 Wii oyunu için bir promosyon resminin yer aldığını söyledi. Sonic ve Gizli Yüzükler.

Bazı klasik Nintendo oyunlarını görmek ilginç. Süper Mario Galaksisi, GameStop pencerelerindeki eski reklamlar gibi garip şekillerde hatırlanmaya devam eder. cafebtw, tanıtım görselinin neden bu mağazada sergilenmeye devam ettiğini açıklamasa da, birçok oyuncu bunu takdir ediyor. Umarım, Süper Mario Galaksisi Bu hususun hatırlatılmasından hoşlananlar için reklam pencerede kalır. Süper Mario macera.

Süper Mario Galaksisi Wii ve Wii U’da mevcuttur ve Switch üzerinden oynanabilir Süper Mario 3D All-Stars.

DAHA: En İyi 15 Platform Oyunu (Metacritic’e Göre)

OKU  Doritos'un yeni gürültü bastırma teknolojisini 5 ayrı gevrek markada test ettim ve sonuçlar karşısında dehşete düştüm

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.