Oyun Haberleri

Fallout: Londra modu, çalışan trenleri, posta kutusu cinayet robotlarını gösteriyor

Postbox robot with weapons

hepsinden iddialı Fallout 4 modları Çalışmalarda, sanırım en çok İngiltere’nin kıyamet sonrasını nasıl ele aldığına bir göz atmamızı sağlayacak olan Fallout: London için heyecanlıyım. Ve Fallout: London mod ekibi, tamamen yeni bir harita, karakterler ve görevler hazırlamak için sıkı bir şekilde çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda, yeni yılı başlatan yukarıdaki gibi, hayranlara ilerleme güncellemeleri vermek için düzenli olarak zaman ayırıyor.

Videoda, birkaç tehlikeli görünüşlü yeni robot, mücadele etmeniz gereken iyi giyimli ve zengin bir çete ve ışınlanmış yerel vahşi yaşamın bir kısmını içeren, planlanan eğlenceli özelliklerden bazılarını görebilirsiniz. Oh, ve gerçekten de Londra’nın içinden geçebileceğiniz trenler var. Çalışan trenler!

Ekibe göre, daha önceki bir fragmanda gösterilen hareketli trenler aslında “yan asansörler” yaratılarak aldatılmıştı, ancak mod başladığında bu trenleri bir istasyondan diğerine dünyanın her yerinde sürebileceksiniz. Bu sadece gemiye binip ardından bir yükleme ekranı görme meselesi de değil: meşru bir şekilde onları gezdiriyorsunuz. Tren hareket halindeyken bile kavga edebilirsiniz ve rayların üzerinde durursanız size tren çarpabilir ve ölebilirsiniz. Yaşasın!

Videonun ilerleyen kısımlarında Fallout: Londra’nın robotik tehditlerinden bazılarıyla tanıştırıldık; en eğlencelisi, Birleşik Krallık’ın ikonik kırmızı posta kutularından yapılmış ve bir kolunda pençe, diğerinde daire testere bulunan bir öldürme robotu. En azından sonunda eve mektup göndermemek için geçerli bir bahanen olacak.

Başka bir robot, savaş filmlerinde gördüğünüz o büyük dikenli metal toplardan biri olan bir deniz madeninden yapılmıştır. Ancak bu maden, suda sessizce sallanıp sizi beklemeyecek. Bacakları var ve seni kovalayacak.

Silahlı posta kutusu robotu

(İmaj kredisi: Fallout: Londra modu)

Modun 100 müzik parçasından birinin örneklemesi, oyundaki bazı çizgi roman ve dergi kapaklarına bir bakış ve hatta mittenlurk adlı bir yaratık da dahil olmak üzere videoda daha fazlası var: Fallout 4’ün mirelurk’una çok benziyor, ancak bunlar Avrupa’da istilacı bir tür olarak kabul edilen Çin mitten yengecinden (aşırı radyasyon yoluyla) evrimleşmiştir. Ayrıca Fallout: Londra’nın fraksiyonlarından biri olan Isle of the Dog Syndicate hakkında bir bölüm var, “Londra Mafyası ve Kray ikizleri arasında bir şey” olarak tanımlanan zarif gangsterler.

OKU  Sherlock Holmes: The Awakened gecikme duyurusu, kısa bir savaş belgeseli olarak ikiye katlanıyor

Fallout: Londra kesinlikle güzel bir şekilde şekilleniyor gibi görünüyor. Umarım eldivenlerimizi takmak için daha fazla beklemek zorunda kalmayız. Bu konuda daha fazla bilgi edinebilir (veya mod ekibine katılmak için başvurabilirsiniz). resmi internet sitesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir