Oyun Haberleri

Resident Evil 4 remake, uygun başlıklı Chainsaw demosunu aldı

Resident Evil 4 Remake

Capcom demosunu yayınladı Resident Evil 4’ün yeniden yapımı, söz verdikten sonra Şubat ayında geri dönecekti. Buna, bir demo için harika bir isim olan ve muhtemelen eski dostum Leon’a elektrikli testere ile saldıran çuval bezi giyen kötü adamın onuruna adlandırılan Chainsaw Demo denir.

Olması gerektiği gibi, Chainsaw Demo’nun merkezinde o rezil erken karşılaşma var. Yaklaşık bir saatlik demo, oyunun en başında başlar ve tüm ganadoların Leon’u bir dirgen üzerine indirmesi için o köyün çapalanmasına kadar devam eder. Biraz oynadım, yukarıda bahsedilen çuval bezi çocuk tarafından kesinlikle parçalandım ve oyunu kapattım.

Kesinlikle rolüne uygun göründüğünü ve oyunun bu çok erken saatlerinin, andan ana olaylar söz konusu olduğunda orijinalinden büyük sapmalar sunmadığını onaylayabilirim. Önizlememiz aynı zeminde yürür ve bu konuda söylenecek daha çok şey var. Resident Evil 4’e büyük bir sevgi beslemeyen görünüşte çok az kişiden biriyim; En son oynadığımdan bu yana 10 yıldan fazla zaman geçti, ama şimdi tıpkı Resident Evil 2 ve 3’ün yeniden yapımlarının yaptığı gibi modern bir korku oyunu gibi geliyor.

Grafik seçenekleri bol ve demoyu oynarken hiçbir aksaklık yaşamadım. İşte dikkat çeken seçenekler:

  • 120 fps desteklenir
  • FSR desteklenir
  • Ağ, yağmur, gölge kalitesi değiştirilebilir
  • Grafik parçalama kapatılıp açılabilir
  • Kalıcı cesetlerin miktarı ayarlanabilir
  • Hareket bulanıklığı kapatılabilir
  • Mercek parlaması kapatılabilir

Demo sonsuza kadar kullanılabilir, bu nedenle Resident Evil 4 24 Mart’ta (tekrar) piyasaya çıkana kadar oynamak için acele etmeyin. İstediğiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Starfield'ın envanterini düzelten aynı modcu artık kullanıcı arayüzünün geri kalanını da halletti