Oyun Haberleri

GOG, büyük kış indirimini başlatmak için ücretsiz bir oyun veriyor

Ghost of a Tale screen

Kış geldi ve bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz: soğuk, kar, saat 17:00’de karanlık ve giriş holüne yığılmış ıslak, terli çizmelerin hafif ama bariz sesi. Ama aynı zamanda yıl sonu satışlarının ve GOG kış indirimlerinin zamanı geldi. (yeni sekmede açılır) fare gibi RPG Ghost of a Tale’in bir eşantiyonuyla başlar (yeni sekmede açılır).

Ghost of a Tale, Dwindling Heights Kalesi’nin gizemlerini ve tehlikelerini araştıran bir ortaçağ faresi olan Tilo’nun hikayesini anlatıyor. Tilo pek iyi bir dövüşçü değil – kelimenin tam anlamıyla bir fare – bunun yerine dolaşmak için gizliliğine ve hızına güveniyor. Lansman sırasında bir dizi teknik sorun yaşadı, ancak lansman sonrası güncellemeler, oyunu “olması gerektiği gibi” yapma sözü verdi. (yeni sekmede açılır)” Başından itibaren ve GOG’da 4.6/5 genel puanı ve Metacritic’te 75 sağlam bir genel puanı var. (yeni sekmede açılır).

Üstelik ücretsiz. Kelimenin tam anlamıyla GOG.com’a gidin, Kitaplığa Ekle düğmesini tıklayın ve bitirdiniz.

Ama bunu yapmak zorunda değilsiniz, çünkü biraz para harcamak istiyorsanız, dediğim gibi, bu bir satıştır. Ve bu tür şeyler olduğunda yapmayı sevdiğim gibi, keyif aldığım veya biraz para harcamayı düşünebileceğim birkaç oyun önermeme izin verin:

  • Wasteland 3: Colorado Koleksiyonu (yeni sekmede açılır) – 15 $ (%71 indirim)
  • Horizon Zero Dawn Tam Sürüm (yeni sekmede açılır) – 17$ (%67 indirim)
  • Disco Elysium: Son Kesim (yeni sekmede açılır) – 10$ (%75 indirim)
  • İçeri (yeni sekmede açılır) – 5 $ (%75 indirim)
  • psikonotlar 2 (yeni sekmede açılır) – 20$ (%66 indirim)
  • Tron 2.0 (yeni sekmede açılır) – 3$ (%70 indirim ve kayıtlara geçsin, Tron 2.0 harika bir nişancı ve bunun için savaşmaya hazırım.)
  • Homeworld: Kharak Çölleri (yeni sekmede açılır) – 1,50$ (%90 indirim)
  • XCOM2 (yeni sekmede açılır) – 3 $ (%95 indirim)
OKU  Yaratıcı, The Last of Us'ın Steam Deck'te yayınlanacağını doğruladı

Temel olarak 48 saat süren flaş satışlar olan “günün fırsatları” da vardır. İlk üç günlük anlaşma Çernobil (yeni sekmede açılır)GOG strateji paketi (yeni sekmede açılır)ve GOG Kinky Paketi (yeni sekmede açılır). Hey, hepimizin çıkarları var.

Her zaman olduğu gibi, taahhütte bulunmadan önce muhtemelen biraz araştırma yapmalısınız: dürüst olmak gerekirse, FEAR Platinum’dan daha iyisini yapacağınızı düşünmüyorum. (yeni sekmede açılır) elli dolara, ancak bu sezonluk satış sezonu bu yüzden muhtemelen en iyi teklifi aldığınızdan emin olmak için bir dakikanızı ayırmalısınız.

GOG’un kış indirimi başladı ve 2 Ocak’a kadar devam edecek. Ghost of a Tale eşantiyonunun çok daha kısa bir programı var – 15 Aralık 09:00 ET’de sona eriyor – ancak bunu “artı ek ücretsiz ikram koleksiyonları” ile beş eşantiyon daha takip edecek.