Oyun Haberleri

Street Fighter 6 hayranları oyunun ambalajından memnun değil

street-fighter-6-cover

Birçok sokak dövüşçüsü Hayranlar, merakla beklenen albümün kapak resminden etkilenmedi. sokak dövüşçüsü 6; Hatta bazıları hayal kırıklıklarını paylaşmak için sosyal medyaya gitti. O sokak dövüşçüsü Franchise, Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan, ilk oyunu 1987’de piyasaya sürülen bir dizi dövüş video oyunudur. Franchise, yıllar içinde birçok revizyondan geçti ve her yeni taksit, yeni oyun mekaniği ve özellikleri ekledi.


Capcom şu anda altıncı ana bölümü üzerinde çalışıyor sokak dövüşçüsü 6ve hiç şüphe yok ki yaklaşan oyun tüm zamanların en çok beklenen dövüş oyunlarından biri. Oyun, en aksiyon dolu ve rekabetçi olmayı vaat ediyor sokak dövüşçüsü ancak, çeşitli yeni oyun mekaniği ve özellikleriyle. Oyuncular, her biri kendine özgü yeteneklere ve dövüş stiline sahip çeşitli farklı karakterler arasından seçim yapabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Street Fighter 6, alternatif renk kostümü ön sipariş bonusunu ortaya koyuyor

The Game Awards 2022’de Capcom, yalnızca oyunun resmi çıkış tarihini açıklamadı. sokak dövüşçüsü 6 ama aynı zamanda hayranlara oyunun kutu sanatına bir ilk bakış sağladı. Ancak, kutu sanatına benziyor sokak dövüşçüsü 6 Birçoğu hayal kırıklıklarını ifade etmek için sosyal medyaya gittiği için, serinin hayranları arasında pek isabetli olmadı. Resim dövüşçü Luke’u bir maçı kazandığına inandıktan sonra yüzünde tuhaf bir ifadeyle yumruğunu havada sallarken gösteriyor. Twitter’da MattMcMuscles olarak bilinen bir oyuncu, bu oyunun kutu sanatının açık ara en kötü olduğunu tweetledi. sokak dövüşçüsü hikaye ve birçoğu bir dereceye kadar aynı fikirde görünüyordu.

OKU  Silahlı bir büyücü olmakla ilgili yakında çıkacak olan hayatta kalma oyunu Wizard with a Gun'ı Steam'de ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Hatta bazı hayranlar, özellikle Ryu ve Ken gibi daha fazla derinliğe ve hikayeye sahip diğer karakterlerle karşılaştırıldığında, Luke’un neden oyunun ana karakteri olarak pazarlandığını bile sorguladı. Bazı hayranlar, kendi hayran kapaklarını yaratacak kadar ileri gittiler. sokak dövüşçüsü 6 memurun ne kadar fakir olduğunu gösterme çabası içinde.

Bazı hayranlar kapağa olumsuz tepki gösterse de sokak dövüşçüsü 6, bu oyunun mahkum olduğu anlamına gelmez. Oyun, bu yılın başlarında ilk beta sürümünden geçti ve genel olarak olumlu geri bildirimler aldı. Kapak resmi oyunun sadece küçük bir kısmıdır ve oyunun kalitesini yansıtmaz. İlk beta testinden aldığı incelemelerden bunu söylemek güvenli. sokak dövüşçüsü 6 tüm zamanların en iyi dövüş oyunlarından biri olma potansiyeline sahiptir, bu nedenle hayranların onu sadece kapağı için oynamaktan vazgeçmemesi gerekir.

Capcom geçtiğimiz günlerde ikinci kapalı beta testinin başladığını duyurdu. sokak dövüşçüsü 6 16-19 Aralık tarihleri ​​arasında gerçekleşecek ve oyunculara oyunu yayınlanmadan önce deneme şansı verecek. Bu, serinin hayranlarının oyuna el atması ve nasıl sonuçlandığını görmesi için harika bir fırsat.

sokak dövüşçüsü 6 2023’te PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S’ye geliyor.

Devamı: The Game Awards tarafından açıklanan Street Fighter 6’nın yeni karakterleri

OKU  Larian, Baldur's Gate 3'ün 'içerik kesintisi' teorilerine yanıt verdi ve bir sonraki yamada Karlach'a 'hak ettiği sonu' vereceğini söyledi

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir