Oyun Haberleri

Mirror’s Edge Easter Egg, Yeni Battlefield 2042 Haritasında Bulundu

WCCFbattlefield204219-transformed (1)

A savaş alanı 2042 oyuncu yakın zamanda bir şey keşfetti Aynanın kenarı Askeri birinci şahıs nişancının yeni haritasında paskalya yumurtası. DICE tarafından geliştirilen önceki eylem başlığıyla ilgili gizli referans şu adreste bulunabilir: savaş alanı 2042‘ın yeni Flashpoint haritası ve ortaya çıkarmak zor.


Genel olarak cansız kabul edilen 2021’deki lansmanından sonra, savaş alanı 2042 DICE’tan sürekli güncellemeler alıyor. Yeni sezonlar, oyuncunun cephaneliğini ve çok oyunculu maç seçimlerini geliştirmeye odaklanan daha fazla harita, silah ve harika gadget’lar getirdi; bu, zayıf ilk izlenimlere rağmen oyunu şimdiye kadar canlı tuttu. Sezon 4: Oyunun en son büyük güncellemesi olan Eleventh Hour, Flashpoint haritasını tanıttı. Güney Afrika’da geçen bu harita, kısa mesafeli çatışmalar etrafında tasarlandı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Gelecekteki Battlefield 2042 Güncellemesi Sonunda Hayranların Favori Özelliğini Geri Getirebilir

Şimdi, YouTuber DANNYonPC geçtiğimiz günlerde şu paylaşımı yaptı: Aynanın kenarı En yenilerinden birinde paskalya yumurtası savaş alanı 2042 yeni 4.0.0 güncellemesinden içerik içeren videolar. Klipte, oyuncunun uçaktan indikten sonra Flashpoint’te paraşütle uçtuğunu görmek mümkün. Sırrı bulmak için yeni haritanın ortasında bir çift kırmızı ayakkabı içeren bir vincin üzerine düşüyorlar.

OKU  29 Aralık Perşembe için bugünün Wordle 558 yanıtı ve ipucu

Bu özel konumdaki bir çift ayakkabı, filmin kahramanına açık bir referanstır. Aynanın kenarı franchise, İnanç. Sadece aynı tür kırmızı ayakkabı giymekle kalmadı, aynı zamanda orijinal başlıkta parkur numaraları ve zıplamalar yapmak için genellikle vinçler ve benzeri nesneler kullandı. Ne yazık ki, oyuncular yalnızca yeniden canlanmayı ummaya devam edebilirler. Aynanın kenarıve içinde bir paskalya yumurtası savaş alanı 2042 Harita, hayranların şimdilik alacağı tek şey. 2008’de bir kült klasiği olarak görülmesine ve birkaç yıl sonra bir prequel almasına rağmen, seri hiçbir zaman bu kadar popüler olmadı. savaş alanı. Ayrıca, sürekli güncellemeleri nedeniyle DICE, yeni sezonlarla dolu. savaş alanı 2042 şimdilik.

2023, DICE’lar için çok önemli bir yıl olacak savaş alanı. Sırasında Savaş alanı 3 Ve 4 franchise için oldukça büyük hitlerdi, aşağıdaki başlıklar oyunculardan o kadar övgü toplayamadı ve savaş alanı 2042EA, hasarı geri almaya çalışıyor. Yıl boyunca oyun, zaten çıkmış olan 4. Sezondan itibaren silah, araç ve harita getirmeye devam edecek desteği almaya devam edecek. 5. Sezon da zaten onaylandı, ancak henüz kesin bir çıkış tarihi yok.

savaş alanı 2042 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Şimdi Battlefield 2143 İçin Doğru Zaman Olabilir

OKU  Agony yan ürünü Succubus VR, Steam'den yasaklandı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.