Oyun Haberleri

Yeni Oyun Güya ‘Yetişkinler İçin Roblox’

airland world

Geliştirici Airland Studios ortaya çıktı Hava Dünyasıoynaması ücretsiz bir sanal alan oyun oluşturma platformu, “roblox yetişkinler için.” Dünya çapında sürekli büyüyen milyonlarca oyuncu topluluğuyla, roblox diğer şirketlere kendi oyun oluşturma platformlarını sağlamaları için ilham veriyor gibi görünüyor.


İnsanların kendi oyunlarını kurmalarına ve binlerce oyuncuyu bir araya getirmelerine olanak tanıyan korumalı alan platformları söz konusu olduğunda, çok az oyun bu kadar popülerdir. roblox. Birçok şablon ve yapı taşıyla, Roblox Stüdyosu herkesin kendi oyununu yaratmasına ve kayıtlı 230 milyon için yayınlamasına izin verir roblox keşfedilecek oyuncular. İçerik oluşturucular, birisi oyun içinde bir şey satın aldığında bir komisyon alır ve bu, oyun şu kadar popüler olursa gülünç bir miktara dönüşebilir: roblox isabet Beni evlat edin! veya Cinayet Gizemi 2. Her biri roblox yeni oynanış yenilikleri için sonsuz gibi görünen olanaklarla oyun farklıdır. roblox gibi popüler lisanslarla rekabet eden oyunlar bile Görev çağrısı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Roblox, SpongeBob ve Teenage Mutant Ninja Turtles ile Resmi Olarak İşbirliği Yapıyor

Airland Studios yararlanmak istiyor roblox‘ın popülaritesi ve kendi sandbox oyun oluşturma platformunu sunarak bu sürekli büyüyen pazardan payını alması, Hava Dünyası. Geliştirici bu yeni platformu şu şekilde tanımlıyor:roblox yetişkinler için” ile karşılaştırıldığında gerçekçi manzaraları, araçları ve silahları tercih ediyor. roblox‘ın geleneksel karikatürize estetiği. Hava Dünyası Bir hobi projesinden “bir sonraki projeye” kadar herkesin gerçekçi şablonlarıyla kendi video oyununu yaratmasına olanak tanır. Grand Theft Auto 5” İçerik oluşturucular daha sonra, tıpkı burada olduğu gibi, denemek ve biraz kar elde etmek için oyunlarından para kazanabilir. roblox.

hava dünyası logosu

Milyonlarca aktif oyuncusunun yanında, roblox milyonlarca ve milyonlarca doları komisyonladığı için diğer oyun şirketleri için bir model. 2022’de roblox yıldan yıla %16 artışla 2,2 milyar dolar gelir elde etti. Oyuncular paralarını, oyun içinde çeşitli satın almalar yapmalarını sağlayan oyun içi para birimi olan Robux’u satın almak için harcarlar. Son zamanlarda, bekar bir anne, 7 yaşındaki oğlunun banka hesabını boşalttığını bildirdi. robloxen sevdiği oyunlara kendini şımartmak için neredeyse 900 dolar harcıyor.

roblox Titanic’in batışının mürettebatın bakış açısından yeniden canlandırılmasından dünyanın her yerinden oyunculara kendi oyunlarını yaratmaları için ilham veriyor. roblox popüler anime oyunlarının versiyonu. Çoğu oyun küplerden oluşan karikatürize bir estetiğe sahipse, bazıları daha gerçekçidir. roblox Daha iyi grafikler arayanlar için oyunlar mevcuttur. İkisinden biri Hava Dünyası ile rekabet etmeyi başaracak roblox henüz belli değil, ancak sanal alan oyun oluşturma platformu kesinlikle daha olgun bir çözüm arayan hevesli oyun yaratıcılarından oluşan büyük bir pazara hitap ediyor.

Hava Dünyası geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Roblox’ta Oynayabileceğiniz 16 İnşaat Oyunu (Ücretsiz)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  En son Caves of Qud sürümünde bazı psişik kristallere tırmanın ve rüyalara dalın