Moda

Gwyneth Paltrow, geniş paçalı kot pantolon satmak için üstsüz ve çıplak ayakla gitti

Gwyneth Paltrow, kayak denemesini kazandıktan sonra çıplak bir crop top giydi.

Bir şeyin yapılmasını istiyorsun değil mi? Kendin yap Gwyneth Paltrow’un mottosu bu, en azından iş G. Label giyim serisini modellemeye geldiğinde.

50 yaşındaki oyuncu ve girişimci pantolonsuz triko modelliği yapıyor ve gömleksiz dış giyim satışı yapıyor. Şimdi, belirli ürünlerde %40 indirim sağlanan Goop’un sezonluk indirimini tanıtmak için üstsüz. Bu eşyalardan biri mi? Yakın zamanda Instagram Stories’de paylaştığı bir havuz başı videosunda Paltrow, gömleksiz bol kot pantolon giymişti.

Klipte Paltrow, markanın şu anda Goop’ta 177 $’a (daha önce 295 $ indirimli) perakende satış yapan ve 25 beden ile 31 beden arasında değişen Geiger geniş paçalı kot pantolonunu giydi, ancak pantolon 31 beden satıldı. Islak saçları arkaya doğru taranmış ve tek bileziğiyle The Rest’in basit görünmesini sağladı.

Instagram/@gwynethpaltrow

Gwyneth Paltrow’un adı, bu yılın Mart ayında mahkeme tarzı viral hale geldiğinden beri “gizli zenginlik” trendiyle eşanlamlı hale geldi. 2016 yılında bir kayak kazası nedeniyle dava edildi. Sekiz günlük duruşma, Paltrow’un keskin şakalarından ateşli genç avukatına kadar birçok nedenden dolayı ülkenin dikkatini çekti, ancak kralın klasik nötr gardırobunu ve zincirler, kolyeler ve bileziklerle Takipçiler sopasıyla spor yaptığını söylemek doğru olur. herkes en uzun

Paltrow, sonunda Sanderson’ın davasında sorumlu bulunmadı ve 1 dolarlık karşı iddiasını kazandı. Açıklamaya göre, “Yanlış bir iddiaya boyun eğmenin bütünlüğümü tehlikeye atacağını hissettim” dedi. Hollywood Muhabiri. “Sonuçtan memnunum ve Yargıç Holmberg ile jürinin sıkı çalışmasını takdir ediyorum ve bu davayı ele alırken gösterdikleri özen için onlara teşekkür ediyorum.”

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hailey Bieber, en küçük kolsuz bluzu en bol alçak kot pantolonla eşleştirdi
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir