Moda

Hailey Bieber “hayatımın en iyi yazına” ipli bir bikini ve nostaljik ıslak bir tişörtle başlıyor.

Hailey Bieber "hayatımın en iyi yazına" ipli bir bikini ve nostaljik ıslak bir tişörtle başlıyor.

Hailey Bieber hayatının en güzel yazını geçirmeye hazır.

26 yaşındaki model kısa süre önce bordo ipli bir bikini ve sırılsıklam bir “Got Milk?” bikinisiyle yaza daldı. Bin yıllık takipçilerini anında 1999 dolaylarındaki bahar tatiline geri götürecek tişört – ıslak tişört yarışmaları ve Britney Spears’ın ikonik süt ürünleri reklam kampanyası dönemi. Nostaljik görünümü, kendine özgü parlayan cildi ve eşit derecede sırılsıklam bir bob ile eşleştirdi.

Bieber, 27 Mayıs’ta bir teknede ve bir paddleboard üzerinde güneşlenirken Instagram fotoğraf ve video serisine “Tek bildiğim, hayatımın en iyi yazını geçirmek üzere olduğum” dedi ve şüphelendiğim şey yeniden geçerli (ve umut ediyor) güneş kremi olmak. Bilirsiniz, cildinizi tüm o güneş banyosundan korumak için.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Umarım bu, Hailey Bieber’ın hayatının en iyi yazı olur çünkü 2023 zorlu bir başlangıç ​​yaptı. Mart ayında model, Kylie Jenner ile FaceTime sırasında Selena Gomez ile dalga geçmekle suçlandıktan sonra aylarca tepkiye yol açtı. Nisan ayında Bieber, bu zamanı yetişkin hayatının “en üzücü ve en zor anlarından bazıları” olarak tanımladı. Instagram Stories’de “Nasıl hissettiğim hakkında şaka yapmayı seviyorum çünkü bazen zor zamanlar geçirdiğimi kabul etmekten daha kolay” diye yazdı. “Aklım ve duygularım en hafif tabirle kırılgandı.”

Bu ayın başlarında, Bieber paylaştı Pazar Zamanları bu çevrimiçi nefret, onu kocası Justin Bieber ile bir aile kurma konusunda isteksiz hale getirdi. “Kelimenin tam anlamıyla her zaman bunun için ağlıyorum” dedi. İnsanlar. “Çocukları çok istiyorum ama korkuyorum. İnsanların kocam veya arkadaşlarım hakkında bir şeyler söylemesi yeterli. Bir çocuk hakkında bir şeyler söyleme konusunda insanlarla yüzleşmek zorunda kalacağımı hayal bile edemiyorum. Sadece onları teşvik etmek için elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz. Yeter ki sevildiklerini ve güvende hissetsinler.”

Bieber, Mart 2022’de geçirdiği mini felce tepkiyi özellikle hatırladı. “Hastaneye kaldırıldıktan sonraki gün internetteydi” dedi. İnsanlar. “Olanlar hakkında kendi sözlerimle konuşmak istedim çünkü pek çok insan varsayımlarda bulunuyordu.”

OKU  Kate Middleton bahçe partisi için böyle giyiniyor


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Kendall Jenner, Hailey Bieber'ın erkek fatmasının uyumlu siyah deri giymiş şık annesi

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir