Oyun Haberleri

PC Gamer UK Temmuz sayısı şimdi satışta: Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin

PC Gamer magazine July 2023 Warhammer Age of Sigmar Realms of Ruin

Bu ay, Frontier’den inanılmaz destansı yeni gerçek zamanlı strateji oyunu Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’e dünyaya özel erişim elde ediyoruz. Yetkili kapak özelliğimiz için, daha önce hiç görülmemiş tonlarca oyun görüntüsü, bol miktarda ilgi çekici grup ayrıntılarının yanı sıra oyun geliştiricilerinden stüdyonun nasıl kanlı, otantik, karakter odaklı bir oyun deneyimi sunduğuna dair derinlemesine yorumlar alıyoruz. RTS türünü yeni zirvelere taşıyacak gibi görünüyor. Realms of Ruin gerçekten izlenecek bir oyun gibi görünüyor!

Realms of Ruin, bu ay harika kapak özelliğimizin ortaya koyduğu gibi, tüm zamanların en destansı fantezi RTS’si olacak gibi görünüyor. (İmaj kredisi: Gelecek)

Baş kapak özelliğimize ek olarak, bu sayımızda Star Wars bilgisayar oyunlarının nihai tarihi ve piyasaya sürülecek en tartışmalı bilgisayar oyunlarına bir bakış da dahil olmak üzere iki harika özelliğimiz daha var. Doom’dan Cyberpunk 2077’ye, ciddi tartışmalara ve skandallara yol açan pek çok oyun oldu ve bu özellik, en kötü suçlulardan bir seçkiyi ortaya koyuyor.

PC’de çok iyi Star Wars oyunları çıktı ve ayrıca Jar Jar düzeyinde bazı çabalar da oldu. (İmaj kredisi: Gelecek)

Bu sayımızda da Realms of Ruin’in yanı sıra birçok başka oyunu da sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu önizlemeler arasında en önemlisi, yapım aşamasındaki kült klasiği, yöntemsel olarak oluşturulmuş tespit etme Shadows of Doubt. Bir şehir sanal alanında suçları keşfedip çözdüğünüz, kara bilimkurgu estetiğine sahip Deus Ex benzeri sonsuz bir dedektiflik deneyimi hayal edin – evet, Shadows of Doubt gerçekten özel bir şey olacak gibi görünüyor. Ek olarak, yeni boomer shooter Hyperviolent, 80’lerin manga tabanlı taktiksel savaş simülatörü Jagged Alliance 3, sanat evi bilinmezliği Humanity ve WrestleQuest, Slay the Princess ve Kriegsfront Tactics gibi bir dizi heyecan verici yeni oyunun ön izlemesini yapıyoruz. Bu yığılmış bir sorun!

OKU  Elden Ring, Steam Kış İndirimi'nde ilk kez indirimde

Bu ayki skandallarla dolu özelliğimizin gösterdiği gibi, tartışma ve PC oyunları birbirinden hiç bu kadar uzak olmamıştı. (İmaj kredisi: Gelecek)

Ayrıca, Respawn Games’in heyecan verici ve kapsamlı yeni ışın kılıcı oyunu Star Wars Jedi: Survivor tarafından yönetilen bu ayın incelemeleri var. Ayrıca Terra Nil, The Last of Us: Part 1, Ravenbound, Minecraft Legends, Dead Island 2, Sherlock Holmes: The Awakened ve Age of Wonders 4 hakkında resmi PC Gamer kararları veriyoruz.

Bir oyun dizüstü bilgisayarı yükseltmesi mi istiyorsunuz? Piyasadaki en iyi altı yeni sistemi inceledik ve derecelendirdik. (İmaj kredisi: Gelecek)

Tüm bunlara ek olarak piyasadaki en yeni ve en güçlü oyun dizüstü bilgisayarlarından altısının kapsamlı bir grup testi, XCOM 2’yi oynayan yeni ve parlak bir günlüğün ilk bölümü, Prince of Persia’nın 2008 yeniden yapımının zaman geriye saran yeniden yüklemesi, ilginç bir hikaye PC oyun tarihindeki tartışmasız en önemli haftayı anlatıyor, şu anda oynanabilecek en iyi oyunların kapsamlı bir listesi, en büyük PC oyun haber hikayeleri hakkında baharatlı görüşler, önceden oluşturulmuş ve özel olarak oluşturulmuş donanıma sahip PC oyuncuları arasındaki kültür savaşına ilişkin özel bir rapor ve Star Wars Jedi: Survivor oynarken nasıl profesyonel olunacağını gösteren ayrıntılı bir rehber. Ve bu da hepsinden uzak.

Sayı 383 şimdi raflarda ve App Store ve Zinio’dan tüm dijital cihazlarınızda mevcut. Ayrıca doğrudan Magazines Direct’ten sipariş verebilir veya bir abonelik satın alarak kendinize biraz para kazandırabilir, aylık teslimatlar alabilir ve yalnızca abonelere özel son derece şık kapaklara sahip olabilirsiniz.

Sorunun tadını çıkarın!

Bu ay özel abone kapsamımız. (İmaj kredisi: Gelecek)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.