Oyun Haberleri

Dosya adı adli tıp, Bloodborne’un her zaman bir PC sürümünün olduğunu öne sürüyor; ancak bu, onu oynayabileceğimiz anlamına gelmez

Bloodbourne person clad in black sitting on throne

PC’de Bloodborne – henüz olmadıysa, muhtemelen asla olmayacak, en azından bir tür tam revizyondan geçmeden veya yeniden yapımdan geçmeden, benim hesabıma göre lanetli bir maymunun pençesi gibi bir durum. Yine de, ticari kullanım için olmayan, oyunun tam PC bağlantı noktası bir şekilde var gibi görünüyor. DSO Gaming tarafından bildirildiği üzere, uzun süredir ruhlar serisi veri madencisi mızrak mcdonald geçmişte varlığını onayladı ve şimdi destekleyici kanıt olarak Bloodborne Wiki’de merakla adlandırılmış bir ekran görüntüsüne işaret ediyor.

Daha fazla gör

Söz konusu resim, Bloodborne’un yağ sürahileri sayfasındaki “Marcos-domenech-win64-sprj-160809-172519.jpg” şeklindedir – temelde bu oyunun patlayan varilleridir. Marcos Domenech, FromSoftware ile Bloodborne, Dark Souls 3 ve Elden Ring gibi birçok projede çalışmış bir çevre sanatçısıdır. Görüntü, wiki’nin moderatörü CuteLunaMoon tarafından paylaşıldı ve muhtemelen tanıtım amaçlı bir görüntüdür veya bir şekilde Domenech’in kendisinden alınmıştır.

Bloodborne’u parçalara ayırma ve tekrar bir araya getirme konusunda önemli deneyime sahip olan McDonald’a göre, dosya adının “win64-sprj” bölümü, dosyanın Bloodborne’un dahili bir Windows yapısında alındığını gösterirken, ekran görüntüsünün açısı kullanım önerir genel kullanım için mevcut olmayan bir hata ayıklama kamerasının. McDonald ayrıca, bu geliştirici tarafı PC yapısının, önceki prototiplerle sınırlı olmanın aksine, oyunun tam perakende sürümünü kapsadığının kanıtı olarak DLC alanı olan Fishing Hamlet’in ekran görüntüsüne işaret ediyor.

McDonald, PC’de “özel bir ortamda” çalışan oyunun daha önceki bir sürümünü gördüğünü doğruluyor, ancak bir DLC alanının Windows kaynaklı bir ekran görüntüsü, oyunun tam sürümünün PC’de çalışan bir sürümünün oralarda bir yerde veya başka bir yerde var olduğunu ima ediyor. en azından bir noktada yaptı.

Yine de bu bizi resmi bir sürüme yaklaştırmıyor – örneğin, Hücre İşlemcisine bağımlı kötü şöhretli PS3 oyunu Metal Gear Solid 4’ü taşımanın aksine, Bloodborne ile ilgili sorunun hiç bir zaman bir sorun olup olmadığı sorusu olduğunu düşünmüyorum. olabilmek yapıldı. McDonald’s’ın bulguları, bunun muhtemelen nispeten basit bir iş olacağının sinir bozucu bir teyidi, zaten çok fazla temel çalışması olan bir iş, ancak Sony’nin Bloodborne’u yakınınızdaki yüksek yenileme ekranına veya Steam Deck’e getirme konusunda hiçbir iradesi yok gibi görünüyor. Souls serisinin McDonald’s işlerinin perde arkası için YouTube kanalına göz atabilirsiniz.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Genshin Impact Videosu, Bennett ile Geoculus Toplamanın Komik Yolunu Gösteriyor