Oyun Haberleri

Eğlenceli The Witcher 3 Klibi Geralt’ın Ateş Topu “Fırlattığını” Gösteriyor

Witcher 3 Fireball

A Witcher 3: Vahşi Av Fan, Geralt’ın bir düşmana ateş topu fırlattığını gösteren bir video yükledi. Bazen oyuncular, yanlışlıkla harika bir şeyin olmasına yol açan bir başlıkta eylemler gerçekleştirirler. Bu destansı oyun anları nadir olabilir ve bu hobiden hoşlanan herkes için paylaşmaya değerdir.


Witcher 3: Vahşi Av baş karakter Geralt’ın baştan sona karşılaşacağı birçok karaktere sahiptir. Oyunun oyuncu kadrosundan biri, RPG’de bir büyücü ve potansiyel aşk seçeneği olan Triss Merigold. Geralt’a savaşta yardımcı olabilir, bu da oyuncuların içine çekeceği harika anlara yol açabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Komik The Witcher 3 Klibi Mum Fenerinin Dezavantajını Gösteriyor

Gabagool42 olarak bilinen bir Reddit kullanıcısı, bir video paylaştı. Witcher 3: Vahşi Av Görünüşe göre Geralt’ın bir düşmanı devirmek için ateş kullandığını gösteriyor. Videoda Witcher ve Triss, bir düşmanla savaşa giriyor. Oyuncu, ateşle tutuşmuş gibi görünen yumruğunu geri çeker ve ileri doğru savurur. Geralt’ın elinden bir ateş topu çıkar ve düşmanı ateşe vererek onları öldürür. Gerçekte olan şey, Triss arkadan bir ateş topu fırlatırken gabagool42’nin bir yumruk çekmesiydi. İki eylem mükemmel bir şekilde zamanlanmıştı ve sanki düşmana ateş atan oyuncuymuş gibi görünerek oyunda harika bir an yarattı. Witcher 3: Vahşi Av.

Geralt artık ateş topları atıyor, bunu bilmiyor muydunuz? Witcher3’ten

OKU  Call of Duty: Modern Warfare 3 tam bir nostalji oyunu ama kahretsin işe yarıyor

Gabagool42’nin gönderisi 1.000 olumlu oyu geçtiği için oyuncular Geralt’ın ateş topları fırlatma fikrini beğendi. Bir yorumcu videonun mükemmel bir zamanlama gösterdiğinden bahsederken, bir diğeri anın kaydedildiği için memnun olduğunu söyledi. Birkaç kullanıcı gabagool42’nin Geralt’ın ateş topları atmasına izin veren bir mod kullandığını düşünürken, birkaçı bunun en son eklenen bir özellik olduğunu düşündü. Witcher 3: Vahşi Av güncelleme. O an, tamamen planlanmamış olsa bile harika zamanlamanın neye yol açabileceğini gösterir.

Oyunlarda paylaşılan harika anlar genellikle planlanmaz ve hem oyuncuya hem de izleyiciye sürpriz getirir. Bazen bir oyuncunun kazara yaptığı hareketler o kadar mükemmel zamanlanır ki, bazıları oyunun modifiye edildiğini düşünür, bazıları ise gabagool42 için böyle olduğunu düşünür. gibi başlıklar Witcher 3: Vahşi Av Bu tür anların oluşmasına izin vererek, hem oyuncu hem de izleyici için eğlenceli bir şeye yol açar. Umarım gabagool42’ninkine benzer daha fazla klip dünya ile paylaşılmaya devam eder. Çok eğlenceliler ve bir oyun içinde ortaya çıkabilecek spontanlığı öyle bir aksiyon ve yoğunlukla sergiliyorlar ki Witcher 3: Vahşi Av içerir.

Witcher 3: Vahşi Av şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: The Witcher 3: Oyunda Yapabileceğiniz En Kötü 15 Seçim

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #802: 30 Ağustos Çarşamba

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.