Oyun Haberleri

Honkai: Star Rail, Genshin Impact’in lansman rakamlarını aştığı için bilimkurgu fanteziyi gölgede bırakıyor

Honkai: Star Rail Stagnant Shadows - Pom-Pom the conductor

Honkai: Yıldız Raylı (yeni sekmede açılır) resmi Weibo hesabı harika bir başlangıç ​​yaptığını açıkladı. Niko Partners’ta araştırma ve içgörüler direktörü analist Daniel Ahmad tarafından tespit edildiği üzere, Genshin Impact’in devamı şimdiden birden fazla indirildi. 20 milyon kez (yeni sekmede açılır)lansmandan yalnızca bir gün sonra.

İndirilen Genshin Impact’in çok başarılı lansmanıyla karşılaştırıldığında bu önemli bir artış. 17 milyon kez (yeni sekmede açılır) ilk dört gününde mobilde. Ayrıca iki haftada 100 milyon dolardan fazla hasılat elde etti. (yeni sekmede açılır), geliştirme maliyetlerini karşılamaktadır. Honkai: Star Rail duyurusu PC’den çok mobil performansına odaklanmış gibi görünüyor, bu yüzden genel olarak nasıl çalıştığını öğrenmek için geliştiriciye ulaştım.

Ahmed, sahip olduğunu ekler. 30 milyon ön kayıt (yeni sekmede açılır)21 milyonu Çin’den geliyor. Ve Çin, en büyük popülariteye sahip gibi görünse de, daha önceki tüm oyunlardan daha fazla ülkede iOS listelerinde 1 numara olmayı hâlâ başardı.

Açıkçası, uzay trenlerine olan iştah sınır tanımıyor. Ya da Honkai: Star Rail’in bir sonraki büyük şeyi denemeye hazır coşkulu bir izleyici kitlesi oluşturması nedeniyle Genshin’in kesinlikle devasa olmasıyla ilgili bir şey olabilir.

Tekrar tekrar denememe rağmen Genshin’e tam olarak giremedim çünkü dünyayı biraz sıkıcı buldum – parlak renkli, yemyeşil fantezi diyarlarında çok fazla zaman geçirdim. Honkai: Ancak Star Rail gerçekten dikkatimi çekti. Sıra tabanlı dövüş, özellikle telefonumda oynarken hızımdan çok daha fazla. Ayrıca çok garip. Ezoterik bilimkurgu saçmalıklarıyla dolu ve doyamıyorum.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  'Ücretsiz' Ark: Survival Evolved yükseltmesinin Ark 2 ile 50 $'lık bir paket halinde satılmasıyla ilgili şikayetlerin ardından, şimdi 60 $'a ayrı bir pakette olacak