Oyun Haberleri

Mech’lerle bu kooperatif çiftçilik oyunu ertelendi

Mech'lerle bu kooperatif çiftçilik oyunu ertelendi

Genel olarak konuşursak, “makineler”den bahsettiğinizde, Battletech gibi oyunlardaki devasa savaş makinelerinden bahsediyorsunuz. (yeni sekmede açılır) veya Demir Hasadı (yeni sekmede açılır). Işıkyılı Sınırı (yeni sekmede açılır) bu formülde alışılmadık ama eğlenceli görünen bir değişiklik: Bu bir çiftçilik simülasyonu ve makineleriniz tarım makineleri; geleceğin füzyonla çalışan, iki ayaklı traktörleri. Otomatik toplar bitti, sulama hortumları geldi.

Oynanış ortaya çıkıyor (yeni sekmede açılır) 2022 Future Games Show umut verici görünüyordu, ancak bugün geliştirici Frame Break, erken erişim lansmanını ertelemeye karar verdiğini duyurdu. (yeni sekmede açılır) bu bahar için planlandı. Yeni bir yayın hedefi belirlenmedi.

Stüdyo, “Lightyear Frontier ile, kendi çiftliğinizi kurarken, çeşitli yapılar inşa ederken, egzotik yabancı mahsuller yetiştirirken ve canlı ve alışılmadık bir dünyayı keşfederken kendinizi güçlü ve makineye dahil ettiğinizden emin olmak istiyoruz” dedi.

“Oyunu sadece eğlenceli olacak şekilde tasarlamakla kalmayıp, aynı zamanda oyunun her yönü birbiriyle iç içe olacak şekilde iyi dengelenmiş olarak tasarlamak istiyoruz ve özenle tasarlanmış bir deneyim oluşturmaya ve topluluğunuzla sohbeti sürdürmeye kararlıyız. işlem.”

Lightyear Frontier Steam sayfası (yeni sekmede açılır) daha önce 2023 için bir erken erişim sürümünün planlandığını belirtmişti, ancak şimdi sadece “yakında” diyor. Geliştirici Frame Break, “şu anda bir başlatma penceresini taahhüt edemediğini” ancak mümkün olan en kısa sürede bir tanesini açıklayacağını söyledi.

Bu açık uçlu gecikmeye rağmen, gecikme duyurusuna verilen tepki oldukça iyimserdi: Steam kullanıcısı Manji (yeni sekmede açılır) “Kötü bir başlangıçtansa geç bir başlangıç ​​daha iyidir” yazarak ruh halini en uygun şekilde yakalamış olabilir.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Steam'de en çok incelenen oyunlardan biri plastik ördekleri izlemekle ilgili.