Oyun Haberleri

İşte Hayranların Half-Life 2: Episode 3’ü yaratmaya yönelik son girişimi

İşte Hayranların Half-Life 2: Episode 3'ü yaratmaya yönelik son girişimi

Başka bir Half-Life görsek de görmesek de (yeni sekmede açılır) mükemmel Half-Life: Alyx’ten sonraki oyun (yeni sekmede açılır) tamamen Valve’ın kaprislerine bağlı, ancak emin olabileceğimiz bir şey varsa o da Half-Life 2: Episode Three şeklinde olmayacağı. Yeni başlayanlar için, Valve’ın Half-Life 2’ye başka bir basit genişletme yapması için çok fazla zaman geçti. Ancak Half-Life 2’nin yazarı Marc Laidlaw’ın vizyonunu yayınladığı gerçeği de var. (yeni sekmede açılır) o yakalanması zor son bölümün hikayesi için.

Bununla birlikte, Laidlaw’ın Half-Life’ın son bölümü için vizyonunu video oyunu biçiminde görebiliriz, ancak görebiliriz. Sonsuz Kesinliğe Girin (yeni sekmede açılır)Laidlaw’ın 2017’de piyasaya sürdüğü “Epistle 3” olay örgüsüne dayanan yeni bir Half-Life 2 modu.

Bilmeyenler için Laidlaw’ın Epistle 3 olay örgüsü özeti, Half-Life 2’nin sonlarına doğru bir TV ekranından görünen gizemli kargo gemisi Borealis’in etrafında dönüyor. Epistle 3’e göre Half-Life 2’nin bir sonraki bölümü hikaye, Gordon ve Alyx’in, geminin Black Mesa’nın rakip şirketi Aperture Science ile olan bağlantısı nedeniyle, bazı garip boyutlararası maskaralıkların meydana geleceği Borealis’e seyahat ederken görmüş olacaktı.

Proje Nisan ayında varlığını duyurdu ve çalışmalar hızla devam ediyor gibi görünüyor. Modun ilk görüntüleri, Borealis’in daha sürrealist etkilerinin göstergesi olan bazı yabancı görünümlü ortamların yanı sıra Combine’ın kendine özgü mimarisiyle bezenmiş sağlam, buzlu haritaları gösteriyor. Ayrıca Combine ve zombiler için kutup ortamına daha iyi uyması için yeni görünümler yarattılar ve hatta Alyx’e biraz daha hava koşullarına uygun kıyafetler verdiler, ki bu düşünceli.

(İmaj kredisi: Valve, HyberBorea Ekibi)

Bunun, bir grup meraklının Valve’ın oyununu kendileri için bitirmeye çalıştıkları ilk sefer olmadığını belirtmekte fayda var. Borealis Projesi (yeni sekmede açılır)Bölüm 3’ü Laidlaw’ın taslağından yeniden yaratmaya yönelik daha da iddialı bir girişim olan Laidlaw, olay örgüsünü çevrimiçi olarak ilk kez yayınladıktan kısa bir süre sonra başladı. Borealis ekibi son birkaç yıldır çok sessizdi, ancak görünüşe göre ilerleme hala devam ediyor ve ekip yenilerini doldurmak istiyor. “kısa vadeli pozisyonlar” (yeni sekmede açılır) 2022’de.

Infinite Finality geliştiricileri, SSS’lerinde Borealis’e özellikle atıfta bulunarak, “Borealis Projesi kadar iddialı olmaya çalışmayacağız” ve projenin tamamlanmadığı durumlarda bile “her şey yayınlanacak” diyor. Ekip ayrıca şu anda programcı arayışında (yeni sekmede açılır).

OKU  Whiterun Child, Skyrim Oyuncusunu Öldürmek İçin Suikastçılar Tutuyor


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Bu nişancı oyununun CoD Zombies'in yeniden canlandırılması, co-op'ta harika, ama gerçekten oynamak için can attığım şey eğlenceli Franken modları.

Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #828: 25 Eylül Pazartesi

Oyun Haberleri

Kayıp bir birinci şahıs Pokémon tarayıcı oyunu bulundu ve geri yüklendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir