Oyun Haberleri

İşte Valorant’ın ilerleme sistemine gelen güncellemeler

İşte Valorant'ın ilerleme sistemine gelen güncellemeler

Valorant’ın 27 Haziran’daki Bölüm 7 sürümü, oyun içi ödülleri kazanma ve kilidini açma yönteminizde bir dizi değişiklikle birlikte gelecek. Riot, bunların oldukça basit şeyler olduğunu ve ilerledikçe anlayacağını söylüyor, ama benden hoşlanıyorsan, denemeden önce bir şeyleri anlamak istiyorsan, işte neyin değiştiğine dair kısa hikaye.

Günlük Görevler elden geçirildi ve Ajan Sözleşmeleri pencereden dışarı çıkıyor. Öyleyse, ödenmemiş Temsilci Sözleşmelerini 27 Haziran’dan önce tamamlayın. Ayrıca oyun oynayarak kazanabileceğiniz ve harcayabileceğiniz Kingdom Credits adlı yeni bir oyun içi para birimi olacak, ancak bir üst sınırı var, bu yüzden istifleyemezsiniz.

En büyük değişiklikler, Ajanlar ve kozmetik görünümlerinde yapılan ince ayarlardır. Artık ajanların kilidi, her biri yayınlandıktan sonra (otomatik olarak) gerçekleşen 28 günlük Ajan İşe Alma geçişi sırasında açılabilir. Yine de kilidini açmak için aynı süreyi alacaklar ve yine de aracıların kilidini hemen açmak için VP harcayabilirsiniz.

Kingdom Credits, yeni oyun içi para birimi olacak ve herhangi bir modda oynayarak kazanılacak ve raunt tabanlı modlarda bir raunt kazanırsanız bir bonus verecek. Tamamen ücretsizdirler ve Battlepass’lar ve Ajan İşe Alımı için ayrı XP’nin yanı sıra birikir. Ajanların, Ajanların kozmetiklerinin ve önceki Battlepass’lardaki aksesuarların kilidini açmak için harcanabilirler: Silah Arkadaşları, Oyuncu Kartları, Spreyler ve Unvanlar. (Yine de silah veya bıçak görünümleri yok.) Mağazadan satın alabileceğiniz şeyler rastgele olacak, her oyuncu için benzersiz olacak ve haftalık olarak dönüşümlü olacak.

Temsilci Sözleşmeleri için eski kurallar artık, Kingdom Credits ile kilidini açmıyorsanız kozmetik ürünleri bulabileceğiniz Ajan Teçhizatı Seviyeleri için geçerli.

Valorant ilerleme güncellemesi Bölüm 7

(İmaj kredisi: Riot Games)

Son olarak, tüm Günlük Görevler sistemi elden geçirildi. Kontrol Noktalarına ayrıldılar ve herhangi bir oyun modunu oynayarak onlara doğru ilerleme elde edersiniz. Sadece ne istersen onu oynarsın ve onlara doğru otomatik olarak ilerlersin. Günlük Görevler de birikir ve telafi bonusları alırsınız, böylece her gün oynamadığınız için cezalandırılmazsınız. (Bu aşağılık uygulamaya son veren şirketler için tanrıya şükürler olsun.) Günlük ödüller hem XP hem de yeni ücretsiz para birimi Kingdom Credits olacak.

OKU  Amazon'un milyonlarca müşteriyi görünüşte bitmeyen Prime üyeliklerine kaydolmaları için kandırdığı iddia edilen 'karanlık kalıpları'

Daha fazla sorunuz varsa İlerleme Güncellemesi SSS’si için Riot’un Valorant web sitesine gidin.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.