Oyun Haberleri

Fallout 76, bir sonraki büyük eklentisinde New Vegas titreşimlerini kovalıyor gibi görünüyor

Fallout 76 casino floor

2023 Xbox Games Showcase’deki bir teaser’da Bethesda, Fallout 76’nın bir sonraki Expedition’ının mahzen sakinlerini Atlantic City tahta kaldırımına tatile götüreceğini açıkladı. Bethesda, Fallout 76’nın 15 milyon oyuncu sınırını geçmesini kutlayan bir hatıra videosunun parçası olarak Atlantic City’nin mağazasında bulunanların yalnızca küçük bir dilimini gösterdi; bu rakam, oyunun Xbox ve PC Game Pass’e eklenmesiyle büyük olasılıkla çok yardımcı oldu.

Atlantic City, Expeditions oyun moduyla, dört kişilik ekiplerin oyunun harap olmuş Appalachia’sının dışına çıktığı tekrarlanabilir PvE görevleriyle sınırlı olacak. Bethesda tarafından yayınlanan ekran görüntüleri, harap bir tahta kaldırım ve hareketli kumarhane zemini ile dalga geçiyor, ancak Atlantic City’nin Expeditions moduna hapsolması, Fallout New Vegas gibi kumarhane ve kart oyunları gibi özelliklerin olası olmadığını ima ediyor.

Atlantic City, Post Apocalyptic America’nın ikinci kumar destinasyonu olarak çifte görev üstlenmekten memnun göründüğü için, her şey çok “Evimizde New Vegas var”. Bu ve Sezon 13’ün Hollywood’un Altın Çağı estetiği, o klasik West Coast nostaljisinin bir kısmını arıyor gibi görünüyor. Ayrıca, karavandaki kaydırmalı kumarhane çekimlerinin, kumarbazların on üç yıl önceki eski “elleri kucakta katlanmış olarak kumar makinesinde oturma” animasyonunu nasıl kullandıklarını nasıl gösterdiğini de fark edemedim. Bazı şeyler, tıpkı savaş gibi, asla değişmez.

Atlantic City için henüz bir çıkış tarihi yok, sadece genelleştirilmiş bir “çok yakında”. İlk Expedition, “Steel Reign”, 2021 yazında duyurulmasından hemen sonra düştü, ancak “The Pitt” Eylül 2022’ye kadar gelmedi. hatta yıl sonuna kadar.

13. Sezon ayrıca, bazı günlük operasyonları yeniden bir araya getiren ve “yeni kriptidlerin” cezbedici vaadiyle yeni bir macerayı öne çıkaran kurt adam temalı halka açık bir etkinlik olan “Once in a Blue Moon” ile başlıyor. Muhtemelen sizden bu asil yaratıkları öldürmeniz istenecek ve oyun içi avatarınızı süslemek için derileriyle ödüllendirileceksiniz.

Bethesda, Starfield kalkışı için geri sayarken bile Fallout 76’nın hala destek göreceğini görmek güzel. Fallout 76, ayak parmaklarınızı daldırmakla ilgileniyorsanız, şu anda PC Game Pass’te hala mevcut.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Baldur's Gate 3'ün en üretken hızlı koşucusu, Olimpiyat geniş atlamasını iki dakikadan kısa sürede romantik bir sahneye taşımayı başardı