Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #732: 21 Haziran Çarşamba

Today

PC Gamer’da bugünün Wordle’ı ile istediğiniz kadar yardım alın. İster 21 Haziran (732) oyununun biraz daha sorunsuz ilerlemesine yardımcı olacak birkaç hızlı ipucunun, özellikle bugünün bulmacası için yazılmış bir ipucunun peşinde olun, ister sadece bir tıklamayla cevaba ihtiyacınız olsun, ihtiyacınız olan her şeyi aşağıda bulacaksınız.

Bugün bir hevesle alışılmadık bir açıcıyla gittim ve bu süreçte yanlışlıkla üç yeşillik ortaya çıkardım. Bu kadar kolay bulunanlar varken, cevabın bir sonraki seferde gelmesi doğaldı. Tamamlamak. tozlu. Yarının bulmacası için heyecanlı. Eminim bugünün Wordle cevabına geldiğimden daha fazla hayretle ekranıma bakakaldım.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

21 Haziran Çarşamba için Wordle ipucu

Bugünün cevabı, uzun boyunlu balıkçıl benzeri bir yürüyen kuş türü veya büyük veya ağır nesneleri başka bir yere yerleştirilebilmeleri için havaya kaldırmak için tasarlanmış uzun bir makine olabilir. Her iki durumda da, bugün aranacak iki sesli harf var.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Bugünün bulmacasında hiçbir harf tekrarlanmıyor.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle’ı iyi oynamak, her gün küçük bir zafer kazanmak gibidir; keyif aldığınız bir oyunda hak edilmiş bir galibiyet serisini kim sevmez ki? Günlük kelime oyununda yeniyseniz veya bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız, başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • Açılış kelimenizde benzersiz ünsüzlerin ve ünlülerin dengeli bir karışımını istiyorsunuz.
 • Sağlam bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Cevap birden fazla harf içerebilir.
OKU  9.000 doların altında taşınabilir bir kuantum bilgisayar satın alabilirsiniz.

Günün sonuna kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yoktur. Bir sonraki tahmininiz için cevabı veya taktiksel bir kelimeyi bulmakta zorlanıyorsanız, ona daha sonra geri dönmenizde bir sakınca yoktur.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#732 Wordle cevabı nedir?

Galibiyet serinizi kurtaralım. 21 Haziran (732) Sözünün Cevabı VİNÇ.

Önceki Wordle cevapları

Son 10 Wordle yanıtı

Önceki Wordle çözümlerini bilmek, mevcut olasılıkları ortadan kaldırmakta yardımcı olabilir. Bir kelimenin tekrarlanması pek olası değildir ve tahminleriniz için ilham bulabilir ya da sizden kaçabilecek başlangıç ​​kelimeleri bulabilirsiniz.

İşte bazı yeni Wordle cevapları:

 • 20 Haziran: DON
 • 19 Haziran: KAZOO
 • 18 Haziran: UTANÇ
 • 17 Haziran: ÇİFTLİK
 • 16 Haziran: KAYIŞ
 • 15 Haziran: BELKİ
 • 14 Haziran: SUÇ
 • 13 Haziran: DÜŞMEK
 • 12 Haziran: YANLIŞ
 • 11 Haziran: KORUMA

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra beş kutu verir ve sizin işiniz, içerdiği harfleri eleyerek veya onaylayarak hangi beş harfli kelimenin saklandığını bulmaktır.

Güçlü bir kelime ile başlayarak LEASH gibi – birden çok sesli harf, ortak ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey – başlamak için iyi bir yerdir. Enter tuşuna bastığınızda, kutular size hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

İkinci denemeniz, başlangıç ​​kelimesini iltifat etmeli, geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” tahmin kullanmalı ve aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için şimdi bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmalıdır. Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

OKU  BioWare'in çabalarına rağmen, Star Wars: The Old Republic'in ekonomisi hala tamamen kontrolden çıktı.

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.