Oyun Haberleri

James Gunn, Yaratık Komandoları Hakkında Heyecan Verici Güncelleme Sunuyor

James Gunn Creature Commandos

James Gunn ve Peter Safran birkaç yeni DCU projesini duyurduğunda, HBO Max animasyon serisi Yaratık Komandoları onların arasındaydı. Son zamanlarda, James Gunn ne kadar ilerlediğine dair yeni bir güncelleme sağladı. Yaratık Komandoları döküm ile birliktedir.


Yaratık Komandoları 1980’de başlayan ve son otuz yılda birkaç yinelemeyle başlayan az bilinen bir çizgi roman dizisidir. Grup, Frankenstein, Medusa, kurt adam, vampir ve daha fazlası gibi bir dizi klasik korku canavarı içerir. Bununla birlikte, HBO Max DC Universe serisinin karakter kadrosu, çizgi roman ilhamından farklıdır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: DC: James Gunn’ın DCU’sunda Görünmesini Umduğumuz Çizgi Roman Hikayeleri

James Gunn, Twitter üzerinden yakın zamanda yaptığı bir güncellemede dizinin “Üretime başlandığını; döküm neredeyse bitti.” Seyirciler yeni DC Studios’un karakterleri için vizyonunu beklediği için bu, geliştirmede önemli bir adım. James Gunn’ın versiyonu, Rick Flag Sr., Eric Frankenstein, Dr. Nina Mazursky’yi (buna benzer bir “solungaç adam”) içerir. Kara Lagün’den Yaratık), GI Robot (bir android), Doctor Phosphorus (radyoaktif bir Batman kötü adamı), Weasel ve The Bride of Frankenstein başrolde. Orijinal çizgi roman, 1948’de Nazilerle savaşan canavarlarla geçiyor. Gösteri, Viola Davis tarafından yeniden canlandırılan Amanda Waller’ı içerecek şekilde farklılaştı.

OKU  Call of Duty: Warzone 2 Oyuncusu, Yalnızca Yakın Dövüş Kullanarak Dünyanın İlk Tekli Nükleer Bombasını Güvence Altına Aldı

Ekip, Project M. adlı gizli bir ABD hükümeti birimi tarafından oluşturuldu ve Waller’in Project Cadmus ile benzer özellikleri paylaşıyor. Daha da çarpıcı olanı, çizgi roman Yaratık Komandoları James Gunn’ın kadrosundaki birçok kötü adam kadar bilinmiyor. İntihar Timi. Yalnızca çizgi romanlar, daha ünlü DC başlıklarına, yani Süpermen. James Gunn’ın versiyonu, Doctor Phosphorus, Weasel, Amanda Waller ve Sr. Rick Flag Sr’ın eklenmesiyle diğer DC projeleriyle daha da hızlı bağlantılar vaat ediyor. James Gunn’ın filminde yer alan Rick Flag’in İntihar Timi. Rick Sr., İkinci Dünya Savaşı sırasında DC Comics’te yaşadı. Yaratık Komandoları çizgi roman evreninde de yaratıldı.

Şimdiye kadar açıklanan tek kadro üyesi, Amanda Waller rolünde Viola Davis ve Weasel rolünde Sean Gunn oldu. Waller ve Weasel’in bariz bağlantıları var. İntihar Timi, ve Doctor Phosphorus Yarasa Ailesine bağlıdır. James Gunn, çalışmalarında DC’nin kaynak materyalini onurlandırırken yaratıcı olduğunu kanıtladı. Bu, bu yeni dizide ne olacağı ve çizgi roman kökenlerini ne kadar yakından yansıtacağı sorusunu akla getiriyor. Yaratık Komandoları‘ çizgi roman konusu, DCU’nun geri kalanıyla başka bir potansiyel bağ olan, çok güçlü Süpermen kötü adamı Brainiac’ı içeriyor. Gunn’ın yeni eklemeleriyle modern çağdan ve 2. Dünya Savaşı’ndan karakterlerin dahil edilmesi, dizinin belirsizliğini artırıyor.

Belki de canavarlar ekibi Nazilerle savaşmaya başlayacak ve Waller tarafından yeniden canlandırılacak? Belki de Flag Sr ile tanışmak için zamanda geri gönderildiler? Seyircilerin yapabileceği tek şey tahmin etmek Yaratık Komandoları HBO Max’teki prömiyeri için prodüksiyona başlıyor.

OKU  Genshin Impact Player, Kamisato Ayaka'nın Tekrarı İçin İnanılmaz Miktarda Primogem Kurtardı

Yaratık Komandoları DC Studios’ta yapım aşamasındadır.

DAHA: DC: Çizgi Romanlardaki En Güçlü 10 Yaratık Komando Karakteri

Kaynak: James Gunn | twitter


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.