Oyun Haberleri

Steam Çin Yeni Yılı İndirimi Başladı

The Steam logo nect to a cartoon rabbit that's holding a Chinese lantern.

Dikkate değer satışlar gerçekleştirme konusundaki itibarını sürdürmek, Buhar son etkinliğine Tavşan Yılı olan Çin Yeni Yılı kutlamasıyla başladı. Neredeyse 20 yıl önceki başlangıcından bu yana, Valve’ın oyun vitrini dijital pazara hakim olmaya devam etti. Dünyanın her yerinden oyuncular, birçok AAA oyunu satın almak ve indirmek için platformu kullanıyor, ancak hizmet aynı zamanda daha düşük donanım gereksinimlerine sahip veya daha bağımsız bir arka plana sahip PC oyunları bulmak için de kullanışlıdır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

2022’de Steam, aşağıdakiler gibi bir dizi popüler oyunun yer aldığı Yeni Ay Yılı indirimini gerçekleştirdi: ölüm döngüsü, Siberpunk 2077, Resident Evil Köyüve Disco Elysium: Son Kesim. Daha yakın zamanlarda, Steam Kış İndirimi, birçok PC oyuncusunun tatil sezonunu geçirmeleri için bol miktarda indirime tabi tutulduğunu gördü. Şimdi, kısa bir süre için bir dizi oyunun fiyatlarını düşüren son etkinlik başladı ve bu satışta bazı gizli mücevherler var.

İLGİLİ: Steam Bir Kez Daha Tüm Zamanların Eşzamanlı Oyuncu Zirvesine Ulaştı

Ay Yeni Yılı etkinliğinin yerini alan Steam, gelişmekte olan her PC oyuncusu için bol bol yer veren en son satışıyla Çin Yeni Yılı’nı onurlandırmaya devam ediyor. Bu seferki bazı seçim seçenekleri şunları içerir: Yağmur Riski 2, İnsan: Düz Düşmek, FIST: Shadow Torch’ta Dövülmüş, ve dorfromantik. 23 Ocak’a kadar devam edecek olan etkinlikte bazı büyük stüdyo yayınları da sunuluyor. Minecraft Zindanları, Halo Sonsuz, Forza Ufuk 5ve Ori ve Perilerin İradesi.

Koyu mavi zemin üzerine Steam logosu.

Bunun da ötesinde, aksiyon RPG’sinde %30 indirim var Kılıç ve Peri 7 Softstar Technology tarafından. Kısacası, indirimde tüm oyun zevkleri için fazlasıyla var. Çoğu kişi genellikle yaz ve kışı Steam’in sunduğu en büyük etkinlikler olarak görse de, yılın geri kalanında her zaman başka veya daha küçük indirimler gerçekleşir. PC oyunları söz konusu olduğunda hizmetin en popüler hizmetlerden biri olmasının nedenlerinden biri de budur.

Tabii ki, PC pazarındaki tek vitrin bu değil. Alternatifler var ve ücretsiz oyunlar sunan Epic Games Store veya oyunlara ek olarak e-kitaplar ve yazılımlar satan Humble Bundle gibi platformlar olsa da, çoğu kişinin aklına Buhar Özellikle türünün ilk örneği olduğu ve modern PC oyun istemcilerinin temellerini atmaya yardımcı olduğu için, söz konusu dijital vitrinler olduğunda.

DAHA: Steam’de Gözden Kaçan 5 Harika Stealth Oyunu

Kaynak: Buhar

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kai Cenat, Ludwig'in abone rekorunu kırarak Twitch'in yeni Kralı oldu
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir