Oyun Haberleri

Diablo 4 topluluğu, oyunun lansmanından önce tişörtler basıyor, kekler pişiriyor ve diğer kıtalarda tavuk satın alıyor

A home-printed t-shirt featuring a picture of Diablo

Diablo 4’ün erken erişim döneminin başlamasına bir günden biraz fazla kaldı, ancak kabaktan tamamen çıkmak için asla çok erken değildir. Kum saatinin içinden kumlar kayarken, hevesli Diablo hayranları hararetli bir tempoya giriyor, zaman öldürmek ve zihinlerini, bedenlerini ve ruhlarını Etkinlik’e hazırlamak için her zamankinden daha ayrıntılı ritüellere giriyor. Açıkçası, korkuyorum.

Örneğin, önceki beta döneminde kendilerine zaman sınırlı bir dünya patronu kozmetik ürünü bulmayı başaran ve o zamandan beri bu konuda son derece normal bir görünüm sergileyen oyunculardan oluşan Ashava Trophy Club’ı (ATC) ele alalım. adil, hepsi çok dilli). Tam oyunun lansmanına hazırlanmak için, kulüp aydınları kendilerini daha iyi ve daha yüksek bir insan olarak işaretlemek için özel tişörtler basıyorlar, tıpkı birinin yaptığı gibi. Ayrıca, bu bir hayran, çalarken bal likörü ikram etmek için fiziksel bir korna görevlendirmek istiyor, bu yüzden boynuz işçiliği dünyasında bağlantılarınız varsa onlara ulaşın.

Burada BMA yok….. r/diablo4ATClub’dan

Ben hazırım! r/diablo4ATClub’dan

Ancak sadece ATC değil, normal Diablo topluluğundaki boynuzsuz çıplak kısraklar bile lansman yaklaşırken kendilerini köpürtüyorlar. En az bir oyuncu bir “Tuz seviyesi listesi” derledi: oyunla ilgili şikayetlerinizin tam olarak ne kadar riskli olduğunun bilimsel bir kanıtı. Ashava ödülü hakkında sızlanmak mı? S++ tuzu. Erken erişim için lüks sürümü satın almak zorunda kalmayı mı düşünüyorsunuz? F-katmanlı tuz. Çaylak tuzu. Adı zar zor hak eden tuz.

r/diablo4’ten DIABLO 4 ÖN YAYIN SALT KADEME LİSTESİ

43 yaşındaki başka bir anne, çocuklarının “ne kadar heyecanlı olduğumdan ve bu konuda ne kadar çok konuştuğumdan delirdiğini” düşündüğünü söylüyor. “Bir ‘tıkla hareket’ (kendi sözleriyle) oyununa hevesli görünmüyorlar,” diyor anne, gelişigüzel ve çocukça bir eleştiri ama yine de son derece yıkıcı.

Toplulukta pek çok başka şey oluyor – oldukça sevimli hayran çizimleri ve birinin Diablo 4 temalı kutlama pastası dahil – ama Kuzey Amerika’da KFC satın almanın bir yolunu bulmaya çalışan Avrupalılara özel bir not. En az bir cesur Euro, 2000 mil öteden bir tavuk kovası satın alarak bazı sınırlı sayıda kozmetik ürünlerini ele geçirmeyi başardı; Özkütle. Belki Diablo 4 bir hataydı.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  God of War Hayranı, Blades of Chaos'un İnanılmaz Bir Kopyasını Yapıyor