Oyun Haberleri

Splatoon 3, Kraken Özel ve Taze Sezon İçeriğini Açıklıyor

splatoon-3-fresh-season-kraken-release

Takım 3 Chill Sezonunu tamamlamanın eşiğinde ve şimdi Fresh Season’da gelen Kraken özel yeteneğinin geri dönüşü de dahil olmak üzere bazı yeni içerikleri açıkladı. Takım 3 Genişletme Kartının 1. Dalgasının çıkışını da yaklaşık aynı zamanlarda görecek, bu nedenle hayranlar 1 Mart’tan itibaren sabırsızlıkla bekleyecekleri pek çok yeni şey alacak.


Takım 3‘ nin selefi düzenli sürüm güncellemeleri yayınladı, ancak somut bir programa göre değil. ile değişti Takım 3artık birçok modern nişancı oyununda olduğu gibi, her üç ayda bir toplanacak dönen ifadeler, teçhizat ve dekorasyonlarla sezonluk bir sisteme sahip.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Splatoon 3 Wave 1 DLC Çıkış Tarihini Aldı

arkasındaki geliştiriciler Takım 3 şimdiye kadar gelecek sezon hakkında nispeten ağzı sıkıydı. Bununla birlikte, yeni bir görüntü, oyuna birkaç eklemenin yanı sıra, şimdi Kraken Royale olarak adlandırılan geri dönen Kraken özel etkinliğini gösteren bir video ile dalga geçiyor. Şimdiye kadar, yeni Kraken Royale özel etkinliğinin yalnızca sırasıyla Beakons ve Splash Wall ile birlikte Krak-On Roller ve .96 Gal kitlerinin bir parçası olarak geldiği ortaya çıktı.

splatoon-3-taze-sezon-ilkbahar-2023

Kraken’e aşina olmayanlar için orijinalinde bulunan özel bir oyundur. müfrezeama geri dönmedi Takım 2. Takım 3 sahneleri ve spesiyalleri geri getiriyor Takım 1 Çıkışından bu yana, Flounder Heights ve Killer Wail dahil. Taze Sezon ayrıca, Manta Maria ve görselde yer alan bilinmeyen, yeni bir sahne ile klasik bir sahnenin dönüşünü de görecek.

Sayısız yeni silah kitine ek olarak, görüntü aynı zamanda yeni müzikle dalga geçiyor gibi görünüyor. Oyunda daha önce veri madencileri tarafından bir müzik kutusu keşfedildiği için hayranları meraklandıran bir müzik kutusu da gösteriliyor. Savaşlar için yeni parçalar son derece muhtemel olsa da, lobide müzik seçme ve hatta yaklaşan bir savaşta oy verme yeteneği muhtemelen oyunun çoğu hayranı tarafından sıcak karşılanacaktır.

Son olarak, görüntüde görülen bir nesne hayranların kafasını karıştırıyor; yüzleri olan mavi küreler. Bunun oyuna eklenen yeni bir özel olma ihtimali yüksek görünüyor ancak ne olduğu ve nasıl çalıştığı bu noktada muamma. Ancak Nintendo, önümüzdeki günlerde önümüzdeki sezonla ilgili bilgileri sunmaya devam edeceğini belirtti, bu nedenle bir açıklama almak için çok uzun süre beklememek gerekiyor.

Takım 3 oyuncular, oyunun sunduğu her yeni şeyin kilidini açmak için yeni bir katalogda ilerlerken yakında elleri dolu olacak. 1 Mart’tan itibaren yeni silahlar, teçhizat ve saha kartları ile oyuncuları meşgul edecek çok şey olacak.

müfreze 3 Nintendo Switch için şimdi kullanılabilir.

DAHA: Splatoon 3’ün Büyük DLC’si Oyunun Lansman Sonrası Dönemini Sarsmak İçin Ne Yapabilir?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bugün Wordle: 29 Ekim Pazar için ipucu ve cevap #862